PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772806}
5,7 3 555
ocen
5,7 10 1 3555
5,1 12
ocen krytyków
Tarapaty
powrót do forum filmu Tarapaty

To niesamowicie skomplikowana historia z punktu patrzenia dziecka. Niesie za sobą od samego początku pełno niespodzianek: trudnych chwil jakie przeżywa i jak sobie z nimi radzi główna bohaterka. Główna bohaterka, urzekła mnie od pierwszych chwil pokazując gniew i opanowanie w sytuacjach beznadziejnych (wlepiono jej gumę we włosy na apelu).

Oczywiście z punktu patrzenia dorosłego jest to 'sztampowa' historia, ale mimo to wciągająca. Jest parę scen, które mogły mnie nudzić, ale dla dzieci były fascynujące, bądź wręcz straszne. Dzięki temu film uważam za genialny bo jest dopasowany treścią do właściwego odbiorcy - rodziców z dziećmi.

Cieszę się, że najpierw obejrzałem film, a później przeczytałem opinię, ponieważ z powodu opinii, może nie obejrzałbym tego filmu. Dziwi mnie fala krytyki zrzucam ją na brak wiedzy recenzentów jakiej kategorii film oceniają.

Gratulacje młodym aktorom i reżyserce, całkowicie uwierzyłem jaką bohaterowie mają historię, rozumiem ich bunt i nieufność.

Jeszcze raz powtórzę, jest to rewelacyjny film rodzinny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones