PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=182491}
5,4 49
ocen
5,4 10 1 49

Tarazu
powrót do forum filmu Tarazu

sama nie wiem

ocenił(a) film na 5

Obejrzałam i sama nie wiem jak ten film ocenić. Jak to w starszych filmach bollywood mnóstwo nieprawdopodobnych sytuacji, walki chwilami takie nierealne że aż śmieszne, fabuła jakich wiele - a więc bohater walczący ze złem a w tle miłość. Właściwie nic nowego i nic specjalnie ciekawego. No ale... Akshay Kumar....z nim mogę oglądać wszystko :) I trudno mi wtedy ocenić czy film jest dobry czy nie. Skoro Akshay występuje to film mi się podoba. czasem mniej, czasem więcej ale zawsze podoba. Niektóre sceny z nim są tak fajne, że czasem cofam aby zobaczyć to jeszcze raz. Walki w jego wydaniu także ciekawie się ogląda, tym bardziej że rzeczywiście ma czarny pas w karate czy innym stylu, więc dosyć autentycznie to w niektórych momentach wygląda. Ten film akurat żadną rewelacją nie jest ale oglądało się dobrze. Nawet scena żywcem zwalona z filmu ,,Desperado" była fajna i nie zniechęciła mnie do dalszego oglądania. Wielbicielom starszych ,,bollywoodów " film polecam, a zwłaszcza fankom Akshaya. Inni mogą obejrzeć z ciekawości ale niekoniecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones