PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624485}

Targ niewiniątek

Trade of Innocents
5,9 718
ocen
5,9 10 1 718

Targ niewiniątek
powrót do forum filmu Targ niewiniątek

...na temat słów wypowiedzianych przez skorumpowanego Szefa policji Pakkadey (zwłaszcza tych na temat mentalności ludzi zamieszkujących tamte tereny)... ?

zenek135

Jak się pyta o tekst, to się go przytacza, albo przynajmniej podaje orientacyjną minutę filmu.

mak65

Ten kto jest świeżo po seansie, wie o co chodzi. Jeżeli nie przykuło to uwagi jakiegoś widza to ten post nie jest skierowany do niego. Mimo wszystko dziękują za słuszną uwagę. Będę się tego trzymał gdy uznam to za stosowne.

zenek135

Ależ najmocniej przepraszam, że minuta po minucie nie pamiętam filmu, który widziałem 10 lat femu! Oczywiście WSZYSCY widzieli go przedwczoraj, więc jeszcze raz uniżenie przepraszam!

mak65

Ja po prostu szukałem tylko tych którzy po obejrzeniu filmu poczuli się tym tematem zainspirowani. A jeżeli tobie ten temat jednym uchem wleciał a drugim wyleciał to nie zawracaj sobie głowy. To wszystko.

zenek135

6 lat - tłoku nie widzę. Dałbyś namiary na ten fragment, porozmawiałbyś z jedyną osobą, która przez 6 lat zwróciła uwagę na ten komentarz. Skoro nie, to nie.

mak65

Tłok nie jest potrzebny. Tylko jedna osoba dla której rzeczywiście słowa w/w szefa policji nie były obojętne, wystarczyłaby do dyskusji. Ale nikt taki nie odpowiedział na mój komentarz. Nie przejmuję się tym. Czasem tak bywa. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones