PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346475}
6,6 23 867
ocen
6,6 10 1 23867
6,7 20
ocen krytyków
Tatarak
powrót do forum filmu Tatarak

film na długo zapada w pamięć, oglądałam go w liceum a do dzisiaj pamiętam bardzo dobrze. Dla mnie najlepszy polski film ostatniego dziesięciolecia. Wzruszający, intrygujący przepięknie ukazana przyroda. Dla mnie rewelacja

ocenił(a) film na 7
wojownik77

Zgadzam się z tym że film na długo zapada w pamięci i daje dużo do myślenia. Dla mnie nie jest to film "ostatniego dziesięciolecia", ale i tak zasługuje na zdecydowanie większą note.Jest wiele filmów na FW z taką samą sytuacją , nic na to nie poradzimy.PZDR

ocenił(a) film na 2
wojownik77

Ja oglądając się czułam, jakby nieznajoma osoba zaczepiła mnie na ulicy i nachalnie zaczęła opowiadać o swoim życiu.
Jeden wątek ledwo łączy się z drugim i oba wydają się niedokończone.

ocenił(a) film na 5
wojownik77

Mi osobiście nie podobało się to, że film był tak zmontowany i storzony w stylu Ślubów panieńskich, osobiście nie znoszę takiego formatu, męczy mnie takie przeskakiwanie. Chodzi mi głównie o to pomieszanie przeszłości z teraźniejszością w formie takiej, że widzimy etapy kręcenia filmu etc.

wojownik77

Ponieważ sama tematyka nie wystarcza do wysokiej ceny

ocenił(a) film na 4
wojownik77

A dlaczego jedni żyją 20 lat, a inni 80?

ocenił(a) film na 3
wojownik77

... ponieważ "Tatarak" to nieudana próba zrobienia 1 filmu tam gdzie powinno się nakręcić 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones