PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265557}
6,9 4 857
ocen
6,9 10 1 4857
7,3 9
ocen krytyków
Taxidermia
powrót do forum filmu Taxidermia

...i to całkiem spory przerost. Trzy historie - walenie konia, rzyganie i krojenie mięsa - trzy pokolenia jako ich łącznik. Ani ten film nie bawi, ani nie straszy, coś w stylu pokaż gołą dupę a znajdzie się ktoś kto filozofię do tego działania dorobi.. Ogólnie nudny film...

ocenił(a) film na 10

Widocznie był zbyt trudny dla Ciebie. Ale nie martw się tym, znam takich z tysiąc i to nawet lekko licząc. Kiedyś do tego filmu dorośniesz oraz dojrzejesz intelektualnie. Bo fakt jeżeli szukałeś taniej rozrywki, to się grubo przeliczyłeś. Film jak dla mnie genialny, w specyficzny sposób obrazuje różne etapy naszego życia. Jak dla mnie 10/10, a to dopiero dziewiąta dyszka, nie rozdaję ich na prawo i lewo.

Pozdrawiam i zachęcam obejrzyj za jakiś czas ponownie Taxidermie.

ThePanB

Sugerowanie komuś ograniczenia intelektualnego po obejrzeniu tego filmu, uraża wielu użytkowników. Nie każdy ma ochotę na oglądanie tego typu rzeczy. Sam film był dla mnie niesmaczny, obrzydliwy wręcz. Nawet jeśli kryło się pod tym jakieś przesłanie, to ja jakoś nie mogłem go dojrzeć w tym morzu rzygowin i innych bardzo "przyjemnych" czynności. Preferuję bardziej wyszukane formy przekazu.

ocenił(a) film na 9
dragonfly

czyli przedkładasz forme nad tresc

bobrolak

Nie przedkładam. Po prostu forma była tak niestrawialna, że przekroczyła moje granice estetyki.

ocenił(a) film na 8
dragonfly

Ta obrzydliwość, jest dla mnie "pięknem" tego filmu. Myślę, że to bardziej kwestia gustu, bo film faktycznie jest dość ciężko strawny. Jednak ja lubię takie klimaty. Nie wiem tylko gdzie tu horror, może tylko scena gdzie grubasa zjadły koty. Dla mnie było to bardziej groteskowe niż straszne.

ocenił(a) film na 9
dragonfly

Pan najzwyczajniej nie jest fanem turpistów. Obrzydliwe jest piękne!

Niskobudzetowy

Zdecydowanie nie jestem ;)

ocenił(a) film na 6
dragonfly

Są czasem nieprzyjemne momenty ale warto obejrzeć. Znakomita jest szczególnie część o Lajosce.

ocenił(a) film na 9
marczV

Kto z was nie rzygal, nie masturbowal sie i nie kroil miesa, nie obzeral sie? to wszystko jest czescia naszego zycia, ten film to obrazuje poprzez hiperbolizacje. Dla mnie rewelacja. 9/10

ocenił(a) film na 1
soodack

Kto nie zmieniał podpaski, kto nie miał okresu, kto nie masturbował się? Tak samo można stworzyć historię kobiet i ją pokazać w taki sam sposób z pełną nagością (ze srom) i obrzydliwością, ale jakoś w XXI wieku nie ma takich scen w filmach. Dlaczego? Czyżby był zakaz? To jest zastanawiające, a podobno wszędzie tylko ,,gołe baby". Wiem, że to nie przewodni motyw filmu ale bardzo razi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones