PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680342}

6,2 10 1 113837
4,1 11
ocen krytyków
Ted 2
Trudno rozśmieszyć kogoś dwa razy tym samym dowcipem. Założenie, że nic co ludzkie – w tym palenie... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Największy grzech "Teda 2" tkwi w zaniku jego charakterystycznej wyjątkowości i unikatowości, które były znakami rozpoznawczymi pierwszej części. "Ted" był opowieścią o rodzinie, przyjaźni i odpowiedzialności okraszoną niewybrednymi dowcipami i jakże licznymi odwołaniami do popkultury. Czyniło to z niego produkcję innowacyjną, pomysłową i ciekawą. Ale kontynuacja postanowiła pójść w innym kierunku. więcej
Jeżeli "Ted 2" miał ugruntować misiową pozycję w panteonie popkulturowych gwiazd, do których Seth MacFarlane zdaje się mieć wyraźną słabość, to nie udało się - wyszła klapa i pogrążenie w czeluściach odbytniczo-wydzielinowych. więcej
Jest w "Tedzie 2" scena z ogromnym potencjałem. Otóż do sklepu, w którym pracuje tytułowy misiek, przychodzi Liam Neeson i zaczyna zachodzić w głowę, czy kupując płatki, nie złamie prawa. Biorąc pod uwagę zawodową przeszłość aktora, można przypuszczać, że będzie to ekstremalnie ironiczny i prześmieszny dialog z mnóstwem podtekstów. Niestety, nic z tych rzeczy. Neeson gada z pluszakiem w sumie nie wiadomo o czym, robiąc z siebie kretyna i nie jest to ani przyjemne, ani zabawne. Podobnie jak cała reszta filmu. więcej