PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587746}
6,7 8 540
ocen
6,7 10 1 8540
7,0 3
oceny krytyków
Tej nocy będziesz mój
powrót do forum filmu Tej nocy będziesz mój

http://www.youtube.com/watch?v=WVvkjBWCDDw&feature=g-upl

ocenił(a) film na 10
Ama97

Niedawno obejrzałam ten filmik. Ja bym jeszcze dodała "Mamma Mia!" i "To właśnie miłość". Ale bardzo pozytywnie zaskoczył mnie widok filmu "Tej nocy będzesz mój" na drugim miejscu. Chyba musi być jednym z najulubieńszych szanownego użytkownika. :)

ocenił(a) film na 9
joanna_kordus

oglądałam mamma mia ale jakoś oceniłam tylko na 6. A to właśnie miłość to nie oglądałam bo nie lubie komedi r. w stylu że przedstawiają historię kilku par. Dzięki za obejrzenie filmiku:>

ocenił(a) film na 10
Ama97

Mnie tylko zastanawia ta kolejność wyświetlanych propozycji. Czy to była kolejność od tych trochę mniej ulubionych do tych najulubieńszych, czy tak po prostu w kolejności alfabetycznej? Po prostu, co zadecydowało, że umieściłaś te propozycje w takiej, a nie innej kolejności? :)

ocenił(a) film na 9
joanna_kordus

szłam od tyłu czyli od najgorszych do najepszych czyli na 1 miejscu Oświadczyny po irlandzku ;)

ocenił(a) film na 9
Ama97

Zasuwaj oglądać "To właśnie miłość", wstyd być wielbicielką komedii romantycznych i tego nie zobaczyć! :P

ocenił(a) film na 9
pigmejskipuszek

ale opis tego filmu nie zachęca mnie do obejrzenia, nie lubie komedii romantycznych w tym stylu :)

ocenił(a) film na 9
Ama97

Z mojego doświadczenia wynika, że opisy potrafią mieć niewiele wspólnego z rzeczywistym odbiorem filmu, czasem warto zaryzykować, jeszcze wspomnisz me słowa :D

ocenił(a) film na 9
pigmejskipuszek

no czasem tak jest. jak bd w tv to obejrze :)

użytkownik usunięty
Ama97

Oswiadczyny po irlandzku i brzydka prawda tak wysoko?! Nie dosc ze przewidywalne to jeszcze nudne. Mozna na nich zasnąc.

ocenił(a) film na 9

ja lubie przewidywalne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones