PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856898}

Telefon pana Harrigana

Mr. Harrigan’s Phone
5,7 9 750
ocen
5,7 10 1 9750
4,5 4
oceny krytyków
Telefon pana Harrigana
powrót do forum filmu Telefon pana Harrigana

Od razu przestrzegam zagorzałych fanów horrorów, slasherów itp., że ten film to solidny melodramat z nutą grozy, aniżeli horror jak sugerowałby zwiastun, czy gatunek pod który został podpięty na Filmwebie. :)

Jest trochę głupotek, ale jak ktoś lubi wolne tempo, sporo tajemniczej muzyki, ładnych zdjęć to powinien być zadowolony. Dobra gra aktorska.

butryk_2

Dzięki za opinię. Dobrze, że napisałeś, że to nie rasowy horror, bo nastawiłbym się na typowego straszaka i mógłbym się rozczarować. Chętnie obejrzę.

ocenił(a) film na 7
Ignacy_Szczukowski

Horrory Kinga, zwłaszcza te późniejsze, mają w sobie sporo dramatu i obyczajówki.
Bardzo przyjemny film i dobrze zagrany.

Sol89

Dzięki za opinię, na pewno obejrzę. A propos Kinga, to o tym akurat wiem, czytałem kilka jego książek.

ocenił(a) film na 7
butryk_2

Zgadzam się że to nie horror,ale melodramat też nie.Żadnego romansu tam w końcu nie było :D.Mądry film,pokazuje przyjaźń młodego chłopaka z starszym człowiekiem,a w dzisiejszych czasach jest to rzadkość.Ogólnie ciekawy pomysł na film i dobrze wykonany.Według mnie średnia tu na FW mocno zaniżona.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Masz rację. Przykład tego filmu daje nadzieję że jest jeszcze mądra i wrażliwa młodzież na świecie w zalewie patolni i głupoty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones