PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151413}
6,4 284
oceny
6,4 10 1 284
Telmisseomding
powrót do forum filmu Telmisseomding

7/10

ocenił(a) film na 7

Mroczny i stylowy thriller kryminalny zawierający dużą dawkę świetnego gore. Scenariusz jest sprawnie napisany i trzyma w napięciu do samego końca. Na uwagę zasługuje również ciekawa muzyka.

ocenił(a) film na 6
pawel_cimochowski

masz do niego napisy pl

ocenił(a) film na 7
pklo01

Niestety nie ;(.

ocenił(a) film na 6
pawel_cimochowski

a oglądałeś z polskimi napisami?

ocenił(a) film na 7
pklo01

Film oglądałem z napisami angielskimi.

ocenił(a) film na 8
pawel_cimochowski

Trudno tu się doszukać jakiejś głębi, ale to kawał solidnej rozrywki. Fajnie skonstruowana fabuła. Podobnie jak w większości amerykańskich niby zagadkowych thrillerów, po jakiejś pół godzinie domyśliłem się, kto zabił. Ale twórcy filmu prawie do końca inteligentnie ten domysł podważali i sprytnie mylili tropy. Chociaż oglądałem uważnie, wszystkich szczegółów i tak nie zrozumiałem, np. o co chodziło z tymi czarnymi zawieszkami na ścianie?

ocenił(a) film na 7
aklekot

Film oglądałem kilka miesięcy temu, więc nie mam pojęcia o co chodzi ;p.

ocenił(a) film na 7
aklekot

Pod zawieszkami byly ukryte kamery:) Mnie bardziej interesuje zakonczenie , bo wlasciwie mozna je interpretowac na wiele sposobow. Nie otrzymalismy tylko jednego rozwiazania:)

ocenił(a) film na 7
pawel_cimochowski

qrde powieliłam w swoim kom "mroczny i stylowy" ;| sama nie wiem jak to wyszło :/

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Dwie osoby nie mogą się mylić ;d.

ocenił(a) film na 7
pawel_cimochowski

tak, z pewnością :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones