PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106335}

Ten dzień

Ce jour-là
6,1 74
oceny
6,1 10 1 74
Ten dzień
powrót do forum filmu Ten dzień

polecam ten dzień ..

ocenił(a) film na 10

.. fantasy, dreszczowiec, czarna komedia.

Wchodząc na tą stronę w tym momencie widnieje ocena 5. Gdybym się nią sugerował to filmu zapewne bym nie ścią... yyy obejrzał.

Poraża mnie pewne ograniczenie poprzedników oceniających ten film, gdyż zasługuje co najmniej na 9. To tak jakby oceniając np. Latający cyrk Monty Pythona ziewali i drapali sie po głowie - o co chodzi.

Esencja czarnego humoru w wydaniu Raoul Ruiza z cudowną odtwórczynią roli Livii - Elsa Zylberstein - też chce zostać Twoim lokajem.

ocenił(a) film na 3
czahstone

Mnie poraża Twój stosunek do ludzi oceniających film negatywnie. "Ograniczenie"? Wyluzuj. Mógłbym napisać to samo o osobach, którym ten film się podoba, gdyż nie reprezentuje on sobą absolutnie nic ciekawego. 90% postaci to wariaci zachowujący się jak idioci, tak można streścić ten film. Ledwo dobrnąłem do końca. Czarna komedia? Kpina. Lubię i cenię czarne komedie, ale tu nie było humoru żadnego. A z każdym kolejnym powrotem akcji do posiadłości gdzie trzeba było przebrnąć przez durne ekscesy Panny X i Pana Y ma się ochotę po prostu wyłączyć ten marny, nijaki i nudny obraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones