PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139160}

Tenacious D: Kostka Przeznaczenia

Tenacious D in The Pick of Destiny
7,2 69 114
ocen
7,2 10 1 69114
5,2 11
ocen krytyków
Tenacious D: Kostka Przeznaczenia
powrót do forum filmu Tenacious D: Kostka Przeznaczenia

Leci na TVN 7

ocenił(a) film na 10

Szkoda tylko, ze TVN nie bierze przykładu z TVP , którzy do części śpiewanych dają napisy,
a w dialogach odzywa się lektor. TVN niestety napisów poszczędził

ocenił(a) film na 9
Pechowiec

Przypadkiem trafiłem dziś na TVN-ie właśnie, poczekałem chwilę aż zaczną śpiewać z ciekawości "co to będzie". Fajnie by było gdyby były napisy, zastanawiałem się też jak bardzo film zniszczy lektor. A tu totalna niespodzianka - ani napisów, ani lektora :P. Przecież w tym filmie 70% scen to muzyka! Kpina totalna, zupełnie bez tłumaczenia :P Szkoda bo wiele osób nie zrozumie tekstu piosenek

ocenił(a) film na 8
nax

Lepiej bez czegokolwiek niż z lektorem. Przez lektora nie słychać muzyki. Napisy może i by się przydały, ale akurat J.Blacka jakoś bardzo trudno nie jest zrozumieć.

Pechowiec

akurat miałam ten film oglądać, niestety przysnęłam i obudziłam się na piosence "Master Explorer" po czym od razu wyłączyłam. Do takich filmów napisy muszą być.

Pechowiec

No właśnie, napisy w filmach muzycznych to powinna być norma i o ile w innych można część samemu zrozumieć to tutaj przez to jak śpiewali (niewyraźnie) niewiele zrozumiałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones