PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270687}

Teoria chaosu

Chaos Theory
6,6 6 114
ocen
6,6 10 1 6114
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

Ryan Reynolds

ocenił(a) film na 6

Nie lubie tego aktora ale tu zagral swietnie. Film sam w sobie bardzo dobry, refleksyjny, przyjemny w odbiorze chodz troche za ,,amerykanski''. Brak dluzyzn akcja ktora caly czas nabiera tempa, kilka ciekawych zwrotow akcji. Warto obejrzec.

ocenił(a) film na 8
ApolloCreed

Zgadzam się. Reynolds w innych filmach zawsze wydaje mi się taki sam - ten sam wygląd, te same emocje, wygłupy, mimika twarzy itp. A tu wyglądało jakby zagrał zupełnie inny aktor.

(MOŻLIWY SPOJELR)
W scenie w której dowiedział się u lekarza o tej przykrej dla niego rzeczy i pojechał gdzieś przed siebie, stanął gdzieś w pierwszym lepszym miejscu i zwyczajnie rozpaczał to zagrał to świetnie - trudno mi było uwierzyć że to on. I wcale tej róznicy nie robiła broda którą musiał nosić przy tworzeniu tego filmu. Może trochę na wyrost ale przypomniał mi się Hanks z Zielonej mili - kiedy po uleczeniu przez tego wielkiego murzyna mógł wreszcie się normalnie odlać:D
Zresztą tych ciekwych scen z udziałem Reynoldsa było w tym filmie całkiem sporo.
Ogólnie na prawdę przyjemny film.
Końcowa scena z napisem na szybie bardzo wzruszająca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones