PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8963}
6,5 10 344
oceny
6,5 10 1 10344
Tequila Sunrise
powrót do forum filmu Tequila Sunrise

Witam wszystkich filmwebowiczów;).
Mam do Was szalenie ważne dla mnie pytanie techniczne (na potrzeby studiów...).
Pytanie dotyczy motywu drinka w filmie, tj. czy znacie może jakiś charakterystyczny drink, koktajl
alkoholowy , który 'przemyca' się ..może nawet przez krótką chwilę w konkretnym filmie?.
Jeżeli ktoś zna tytuły takich filmów, to będę wdzięczna za informację i pomoc. :))

Oleandra92

oczywista, że biały rusek w Big Lebowskim:)

ocenił(a) film na 6
ArcziRzeznik

Dzięki, dzięki;)

ocenił(a) film na 7
ArcziRzeznik

No ba, pierwsze, co mi przyszło do głowy. Zresztą od obejrzenia Big Lebowski nie pijam innych drinków.

ocenił(a) film na 6
Oleandra92

Może to aż zbyt oczywiste ale Martini i Vodka Martini w całej serii o 007 :) proponowałbym wstrząśnięte, nie zmieszane ;)

ocenił(a) film na 6
Oleandra92

Rum w Kronikach zakrapianych rumem z Deepem

Oleandra92

złote wino arborskie i piwo ale w Grze o Tron, wódka w Zostawić Las Vegas z Cagem, bimber wypijany hektolitrami przez Haymitcha w Igrzyskach śmierci, produkcja wina w ekranizacji Regulaminu tłoczni win Irvinga, Kapitan Sparrow pijący rum na bezludnej wyspie i nie tylko. Jest tego mnóstwo, bardzo czesto producenci alkoholu są sponsorami i ich wyroby pojawiają się w wielu ekranizacjach.

ocenił(a) film na 6
TikTak111

tak:). Mówiąc fachowo to tak zwany product placement...;) O tym głownie pisze w swojej pracy. Dzieki za wszystkie informacje:)

ocenił(a) film na 8
Oleandra92

wyborowa i kiszone ogórki - Psy 2

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
Oleandra92

Dziwne ze nikt nie wspomniał Martini wstrząśnięte nie zmieszane, które pija agent 007
W M*A*S*H też pili cały czas martini oliwką.

ocenił(a) film na 6
w00dy_alen

wspominali;D tylko na innych forach;) . Głownie większość moich informacji pokrywa się z propozycjami Filmewbowiczów, ale nie powiem, czasem zdarza się, ze ktoś mnie zaskoczy...;)

ocenił(a) film na 8
Oleandra92

Trochę z poślizgiem ;) ale zaciekawił mnie wątek. W "Seksie w wielkim mieście" często przewija się cosmopolitan, a w "Turyście" piją drinka o nazwie americano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones