PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8963}
6,5 10 344
oceny
6,5 10 1 10344
Tequila Sunrise
powrót do forum filmu Tequila Sunrise

Jest to mieszanka sensacji i romansu - dlatego wprawia w konfuzję licznych amatorów tej pierwszej. Dałem 8, ale momentami ten film jest na 9 - na temat zdjęć można by napisać pracę magisterską. Mamy tu do czynienia też z magnetyzmem Pfeiffer - jedna to z nielicznych aktorek kontynuujących linię wielkich gwiazd przedwojnia i lat 40-60, u której uroda jest idealnie współbieżna z wyjątkowym aktorstwem. Inni aktorzy też są tu znakomici - Walsh, Julia, Russel i oczywiście doskonały Gibson. On po prostu JEST przed kamerą - nigdy nie widzę u niego "szwów" aktorskich - tego, że gra - choć oczywiście używa on techniki - rzemiosła.
Jest też dawka świetnego humoru - proszę zwrócić uwagę na kwestie wypowiadane przez Carlosa od momentu gdy w końcu filmu wchodzi na schodki - i potem- gdy charakteryzuje pod względem małżeńskim Jo Ann Vallenari - mamy tu do czynienia z dziwną mieszanką napięcia ze znakomitym humorem. (Pochwalę się że przewidziałem kim jest Carlos).

ocenił(a) film na 8
Wydmin

Dodam, że ten film też uświadomił mi, gdy wsłuchałem się w muzykę, że lata 80. w muzyce - też filmowej - to nie tylko "klawisze", ale w równej mierze SAkSOFON - tu ktoś niesłychanie muzykalnie i blisko jazzu improwizuje.

ocenił(a) film na 8
Wydmin

Dołączam - 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones