PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486560}

Termin

Deadline
5,2 3 300
ocen
5,2 10 1 3300
Termin
powrót do forum filmu Termin

może wyjaśnicie o co w ogóle chodzi na końcu?! Bo ni w cho...rę nie kojarzę zakończenia :-(
A tak ogólnie to film nudny, ciągnie się jak guma i nie wiadomo o co w nim biega :-(

aveweb

trzeba byc idiota zeby tego nie zrozumiec...zapytaj kogos dorosłego moze ci wytłumaczy

ocenił(a) film na 4
slipdog

jak widać po odpowiedzi to nie jesteś dorosły ;-)

aveweb

nie ogladaj filmów wykraczajacych poza twoj rozumek i bedzie dobrze :)

ocenił(a) film na 4
slipdog

znalazł się inteligent ;-)

ocenił(a) film na 8
aveweb

bo to psychologiczny film :)
jedni od razu kapują drudzy po jakimś czasie.. (tak samo jak z matmą jedni rozumieją drudzy nie)
ta dziewczyna (gł bohaterka) była obserwowana pr5zez swoją partnerkę (ale myślała że przez Davida)
David był chory psychicznie i ta laska też; ale skapła się oglądając film
zakończenie właśnie jest fajne, intrygujące

ocenił(a) film na 3
akam91

a w którym momencie jest podane że jest obserwowana przez tą drugą? ja oglądając film lekko pod wpływem zinterpretowałem go trochę inaczej. wszak to horror więc spodziewam się tu zjawisk nadprzyrodzonych a nie psychologii

ocenił(a) film na 8
mlody969

kurczę... oglądałam to ponad 8miesięcy temu... i już nie pamiętam tak dobrze... musiałabym zobaczyć raz jeszcze film by dokładnie Ci powiedzieć w którym momencie..
za dużo filmów chyba oglądam, wiele jest bardzo podobnych do siebie i potem nie wiem do końca co o czym jest :(

ocenił(a) film na 2
akam91

Tylko skoro to laska głównej bohaterki ją obserwowała przez cały czas, to dlaczego w ostatnim ujęciu to ona była nagrana na kamerze jak śpi. Jak dla mnie to twórcy sami się zaplątali. Ogólnie to jak dla mnie ludzie twierdzący że zrozumieli zakończenie, udają tylko kumatych, bo było ono zwyczajnie BEZ SENSU!!!

ocenił(a) film na 3
slipdog

trzeba być idiotą aby na kulturalne pytanie odpowiadać w ten sposób. na filmwebie ludzie udają wyrafinowanych inteligentów a ich retoryka przypomina zwyczajne kibolstwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones