PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486560}

Termin

Deadline
5,2 3 300
ocen
5,2 10 1 3300
Termin
powrót do forum filmu Termin

a mi sie podobal

ocenił(a) film na 8

jest w nim kilka takich scen, ze lepiej nie trzymac w reku goracego napoju bo mozna podskoczyc ze strachu :). wciaga, tworzy napiecie, tylko koncowka mnie rozczarowala. moze ja jej nie zrozumialam ale z tego co widze w internecie to nikt tego nie zrozumial. niby wyszlo na to ze ona tam cos widziala w swojej glowie i spisala to wszystko na papierze, ale o co chodzilo w ostatniej scenie kiedy jej dziewczyna (?) zobaczyla na tasmach siebie ??

ewonza

mi też się podobał, fajny klimat, a co do końcówki też się nad tym zastanawiałam, często horrory kończą się tak by móc nakręcić kolejną część..

ocenił(a) film na 9
Mia85

W tym wypadku część druga jest raczej mało prawdopodobna ze względu na śmierć Britt.

ocenił(a) film na 6
lovenda89

Sorry, ale trzeba być totalnym pół mózgiem żeby nie zrozumieć tego filmu, zwłaszcza końcówki - tym bardziej, że jaśniej już nie mogli tego przedstawić, powiem więcej - wyłożyli totalnie kawę na ławę co straciło klimat pod koniec filmu

ocenił(a) film na 5
GanGstaRR

no to oświeć tłumy! dawaj swoja teorie

ocenił(a) film na 6
GanGstaRR

również bardzo chętnie poznam teorię. Gdy ta dziewczyna znalazła scenariusz, to pomyślałam, że w tym domu nikogo nie było a cała ta historia o Lucy jest wymyślona (w końcu i ciała tego mężczyzny nie było), i to się chyba zgadza. A jak ta dziewczyna ta taśmie widzi siebie, to by wypadało pomyśleć, że...scenariusz jest zapowiedzią tego, co się stanie?
No właśnie, nie kumam do końca.

Ale film mi się podobał, zapomniałam przed włączeniem filmu co to za gatunek i byłam pewna, że dramat, po czym coraz bardziej zaczął przypominać horror, choć średnio straszny (ale mąż podskoczył kilka razy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones