PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860180}
5,3 8 998
ocen
5,3 10 1 8998
5,8 14
ocen krytyków
Terrifier 2. Masakra w Święta
powrót do forum filmu Terrifier 2. Masakra w Święta

Jest jeszcze jedna scena po tym jak rozpoczynają się napisy.

ocenił(a) film na 8
Rapid_1930

Moim zdaniem, niepotrzebna scena, nic ona nie zmienia w filmie, tak jak i w odczuciach oglądającego.

Luxan97

no jak nie, daje furtkę na część 3cią,. absurdalna sprawa, że urodziła samą głowę ale do napisów można powiedzieć, że temat zamknięty, finalgirl pokonuje terefere i nie ma żadnego puszczonego oczka - takie filmy nigdy nie kończą się definitywnym pokonaniem więc jako zaprawiony w boju klasy B od razu sprawdziłem, czy czegoś tam nie upchnęli

Rapid_1930

Gdzie oglądałaś film?

ocenił(a) film na 8
Dominika_97_94

jestem mężczyzną.

ocenił(a) film na 8
Dominika_97_94

Chyba tutaj nie da się pisać na priv, a chętnie bym wyjaśnił, ale wolę tego tutaj nie robić. Kiedyś już takie pytanie dostałem. Tak w ogóle to niestety raczej nie będzie tego filmu w kinach w tym roku (tzn. nie w Polsce), a szkoda, bo to naprawdę super film.

Rapid_1930

ma być 23 grudnia tego roku w Polsce

ocenił(a) film na 8
wyrelowyrewolerowany

Dzięki za poprawienie. Jak obejrzałem ten film, to jeszcze były artykuły, które pisały, że ma nie być. Dobrze, że będzie. Na pewno ponownie obejrzę!

Dominika_97_94

Jedną z możliwości obejrzenia Terifiera 2 w Polsce było wybranie się na jeden z festiwali filmowych (przykładowo Splatfilmfest, które były w Warszawie i Wrocławiu). Od siebie powiem, że warto się rozejrzeć za takimi festiwalami bo często są puszczane filmy, których w kinach w PL rzadko pokazują i też niekoniecznie horrory (a filmy są całkiem całkiem, oczywiście nie wszystkie).

ocenił(a) film na 5
Dominika_97_94

Już jest w dobrej jakości na torrentach z lektorem ;).Jednak niestety jest gorszy od 1 części.Piszą że ludzie mdleli w kinach,ale to chyba tylko ci z wycieczek szkolnych,młodszych klas he he.Ogląda się nawet spoko,ale że krew się co chwilę leje,flaki latają w powietrzu nie czyni filmu jakimś mega strasznym.Ten klaun był zbyt często pokazywany,przez co nie wzbudzał aż takiej grozy.Jak dla mnie więcej emocji wzbudzał już klasyczny horror,Koszmar z ulicy wiązów,niż ten śmiejący się co chwilę cyrkowiec ;)

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

(SPOILER).Ps.A z tą sceną niczym z Wonder Woman i mieczem świetlnym już totalnie przegięli.Czysta fantastyka,a nie horror.Laska kompletnie całe ciało podziurawione,wydostaje się z wodnego zbiornika i wraca do walki,odcina łeb klaunowi i staje się superbohaterką ratująca młodszego braciszka.Śmiech na sali :D

Rapid_1930

Napisy na początku czy na końcu?

ocenił(a) film na 8
Haal

Na końcu.

ocenił(a) film na 3
Rapid_1930

Zmarnowane ponad 2 godziny, bardzo zły i słaby „film”

ocenił(a) film na 7
piciu6

Film, paluszki lizać

ocenił(a) film na 6
Rapid_1930

Ta scena nieźle mnie ubawiła, jest tak głupia, że aż zabawna :D

ocenił(a) film na 5
Rapid_1930

Mi się najbardziej podobała scena po napisach

ocenił(a) film na 6
Rapid_1930

Włożyli trochę pracy w ten film żeby miał jakąś fabułę (w końcu jest długi i nawiązuje do części 1) i prawie się udało. I chyba wiele osób myślało że pójdzie to w kierunku pier****tej rodzinki. Ale zakończenie i ta scena po napisach jakoś nie pasują do tej układanki. Znowu mamy jakiś czary-mary. W sumie szkoda, bo film jest dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones