PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572635}

Terytorium wroga

Forces spéciales
6,7 17 831
ocen
6,7 10 1 17831
Terytorium wroga
powrót do forum filmu Terytorium wroga

Dziwne połączenie - komandosi w walce są niemal jak bogowie z ekranów lat 80, jednak w relacjach międzyludzkich film stara się ich zdjąć z piedestału i pokazać jako zwykłych ludzi, co też nie zawsze się udaje. Atak na miejsce gdzie przetrzymywano porwanych w Pakistanie jako tako "realistyczny", później mieliśmy typowe kino akcji. Walka na pagórku w otwartym terenie, takie akcje nawet w średnio trudnych grach komputerowych o podobnej tematyce kończą się przegraną :D tak czy siak sceny akcji cieszą oko, mimo że są naciągane.

Łatwiej mi wymienić minusy niż plusy filmu a i tak uważam go za dobry. Wszystko złożyło się jakoś w całość - nie zanudził mnie a kiedy weszły reklamy nie odchodziłem od telewizora żeby nie przegapić kiedy znów się zacznie. Dziwne to ale jednak, daję 8/10 bo dobrze się bawiłem. Nie zawsze da się wytłumaczyć dlaczego coś się nam podoba. Może to i lepiej, lubię pozytywne zaskoczenia nawet kiedy nie wiem z czego wynikają. Myślę ze swoje zrobiły też fajne krajobrazy.

ocenił(a) film na 7
Gazpacho

Zgadzam się, całość dobra. Niektóre sytuacje dla mnie niezrozumiałe: zostawienie Eliasa samego, podczas gdy poprzednio czekano (wyczekiwano) na snajpera. Kiedy reszta grupy zeszła juz z gór - wyczerpana itp nagle jeden strzał a Elsa biega jak kózka a koledzy maja niespotykane siły witalne - nawet adrenalina chyba tak by nie zadziałała - dodatkowo jakos ich wróg musiał sie dostac na druga stronę gór, skoro na nich czekał, np samochodami. Skoro udało im sie ich pozbyć, to nie było nigdzie w poblizu transportu który zostawili?

gabi_2

pewnie przyjechali na kozach które uciekły spłoszone wystrzałami :)

gabi_2

za drugim razem Eliasa zostawili bo ten zadecydował że odciągnie od nich wrogów.

ocenił(a) film na 7
Gazpacho

Ogólnie dobry film, ale też nie rozumiałem np, skoro mieli ją uratować i iść chyba było mówione godzine do pkt zbiórki do helikopterów, a nagle zrobilo sie 20km przez góry, sniegi itp.

Tyle czasu ich talibowie gonili, a jak juz mieli 100% okazje zabić tą kobiete, to nagle wyszedł ten talib z pistolem przy jej głowie do żołnierzy, przeciez wiadome, ze umieją genialnie strzelac i ją odbiją, no i szkoda snipera, dla mnie grał fajnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones