PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572635}

Terytorium wroga

Forces spéciales
6,7 17 837
ocen
6,7 10 1 17837
Terytorium wroga
powrót do forum filmu Terytorium wroga

Realizm

ocenił(a) film na 3

NIestety, ze względu na niezwykły realizm w tym filmie musiałem go wyłączyć w połowie:)

ocenił(a) film na 6
pawel2607

nie no, czyż takie nienormalne jest to, że pięciu kolesi rozwala armię talibów? ;D
naprawdę nie wiem co mieli na celu twórcy tego filmu, przedstawiając głównych bohaterów jako niemalże rambo.

ocenił(a) film na 6
bigpenguin

Całkowicie się zgadzam, iż realizm w tym filmie całkowicie leży, no może gdyby zakończyłby się on w pierwszej połowie to jakoś dawałby radę. Nie wiem czy Francuzi na siłę, próbowali pokazać jacy to oni nie są odważni i bohaterscy ? Niestety nie sprostali zadaniu i stworzyli totalnego gniota. Szczerze odradzam oglądanie tego, no chyba że ktoś chce się pośmiać z połączenia francuskiego rambo i terminatora .

ocenił(a) film na 2
alpro

Popieram - zmarnowana kasa, aktorów nie szkoda (czytają scenariusz wczesniej). Nuda wiaałaaaa, że hej.... Ciężko doszukać sie pozytywów, no i ta muza w trakcie akcji - jak na Discovery.... Jedynie "czarny charakter" w miarę... reszta mix szreegowca ryana, łez słońca, ale porównywanie do Helikoptera w ogniu to.... ...ludzie to sie nadaje do leczenia...
pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones