PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572635}

Terytorium wroga

Forces spéciales
6,7 17 837
ocen
6,7 10 1 17837
Terytorium wroga
powrót do forum filmu Terytorium wroga

Film będzie opowiadał o dziennikarce, porwanej i przetrzymywanej przez talibów w Afghanistanie. Jak domniemam, tytułowi SPECIAL FORCES ją odbiją.. :)
Chętnie obejrzę, zwłaszcza że Kruger się ostatnio przykłada do ról..

bachenek

Po trailerach zapowiada się dobrze... no właśnie, po trailerach.
Mam nadzieję, że nie będą to francuskie Demony Wojny ;]

ocenił(a) film na 8
serious667

Kiedy ten film ma premierę? Może wiesz?

Granatowa16M

Niby na świecie już była, a w Polsce... może nigdy ;). Pewnie będzie podobnie jak z innym francuskim filmem o wojskowości - L'Assaut. Premiery kinowej w Polsce nie było. Szukać wydań płytowych to ze świeczką, a ściągając, nie znajdziesz polskich napisów (a i z ang jest problem), no chyba, że władasz mową żabojadów :). Ogólnie Francuzi dla Francuzów i nic poza tym.

ocenił(a) film na 8
serious667

No to masakra angielski ok, trochę znam hiszpański, ale to nie pomoże, a szkoda. Bardzo bym chciała zobaczyć ten film, szczególnie interesuje mnie ta tematyka. Oglądałam film Sky fighters i bardzo mi się podobał. No cóż może jednak wydadzą na dvd- mówią nadzieja matką głupich, ale ja przy niej pozostanę :) Dzięki za informację:)

Granatowa16M

widziałam ostatnio w kinie zapowiedź tego filmu. więc jest iskierka nadziei, że się pojawi.

ocenił(a) film na 8
Choosefreedom

W jakim kinie? Cinema city, multikino- pytam, ponieważ zastanawia mnie czy zapowiadali to w jakiejś "sieci" kin czy trzeba będzie tego szukać w pojedyńczych kinach, które mniej popularne pozycje wyświetlają.

Granatowa16M

W multikinie.

Choosefreedom

A ja właśnie obejrzałem ten film. W rosyjskim tłumaczeniu. Fajnie się ogląda, ale oryginalny pomysł to nie jest. Poza tym, niektóre rzeczy wydają mi się kompletną fantazją. Nie będę o nich opowiadał, żeby wam nie psuć filmu,

greysnake

znasz może jakieś filmy o podobnej tematyce (Afganistan, Irak, żołnierze)?

Choosefreedom

Tylko te, które znają chyba wszyscy. Nie wiem czy znasz rosyjski, i na ile (nie jestem pewien czy filmy do znalezienia w polskim tłumaczeniu), ale mogę Ci polecić film "Wojna" i "Burzowe wrota". Oba o wojnie w Czeczenii z tym, że pierwszy nie jest typowym filmem o żołnierzach.

greysnake

"Wojnę" znalazłam nawet z lektorem, dzięki wielkie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones