PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572635}

Terytorium wroga

Forces spéciales
6,7 17 836
ocen
6,7 10 1 17836
Terytorium wroga
powrót do forum filmu Terytorium wroga

j/w

Nie wiem skad te pozytywne opinie, film jest nudny, zwroty akcji nudne, gra aktorska nudna, dialogi nudne. Grupa szpeczjal forszesz siedzi sobie w srodku wrogiego islamskiego kraju i rzucaja nawzajem zarciki. Porazka

Film do 15roku zycia, reszta może się zawieźć.

traXed

potwierdzam,jedynie poczatek pokazuje w miare realnie dzialanie SF reszta to kompletna amatorka juz hobbysci z ASG lepiej akcje planuja jak ta elita francuzkiej armi ;].

ocenił(a) film na 7
ten_co_wie_lepiej

opanujcie się specjaliści od trele morele ..... to kino akcji a nie dokument o jednostkach specjalnych.
Film do 15 roku życia.... jak ja ubóstwiam polski poziom wypowiedzi ....
polecam na wieczór 7/10

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

specjalisci od trele morele... uwielbiam merytoryczne wypowiedzi...
film ma wiele niedorzeczności, np już to, że francuzi rwą się do wojny ;d, po za tym strzelając do wroga ( gdy i ten strzela do nas) wypadałoby się położyć albo chociaż przykucnąć, by zmniejszyć szanse na złapanie kulki przez nasze ciało...
prawdę mówiąc, taki oddział specjalny wystrzelałby tych 50 czy 100 terrorystów (pokazanych w filmie jako niezorganizowana banda z kałaszami) w ciągu 5 min. w filmie jednak terrorystów, mimo wielu trupów nie ubywało. co najlepsze (SPOILER) główny boss talibów ( czy kim oni tam byli) wiedział dokładnie, gdzie nasi bohaterowie się udadzą i tam zastawił na nich pułapkę... no dobra czepiam się...
koniec końców były i fajne wręcz poruszające sceny, (SPOILER) np z poświęcającym się snajperem dla dobra i powodzenia sprawy.
całe 6 za snajpera i ładną Diane Kruger :P

ocenił(a) film na 7
Pioterkus

mam takie pytanie...
Czy możliwe jest by wojska sojusznicze nie były w stanie za pomocą satelity namierzyć oddziału specjalnego ??, by następnie wyruszyć z misją ratunkową ...

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

pewnie jest możliwe, mogą mieć jakieś nadajniki czy cuś. ale ja nie napisałem nigdzie, że oddziały sojusznicze nie mogły ich namierzyć... więc nie rozumiem trochę Twojego pytania :P

ocenił(a) film na 7
Pioterkus

człowieku to ja się pytam bo zastanawiam się

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

technika raczej poszła na tyle do przodu, że namierzyć człowieka to raczej pikuś, chybaże wszystkie urządzenia elektroniczne jakie masz, akurat szlag trafił :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones