PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10109}
6,3 2 544
oceny
6,3 10 1 2544
6,7 7
ocen krytyków
Test pilota Pirxa
powrót do forum filmu Test pilota Pirxa

Wcale mi nie przeszkadzają pewne efekty w tym filmie bo jako dziecko i tak byłam zachwycona tym statkiem,kosmosem itp. ;)))
Zresztą nikt nie dysponował wtedy perfekcyjną obróbką komputerową więc co tu wymagać.
Za to scena z przeciążeniem i "urywaniem dłoni" robota przeszła już do klasyki s-f i szczęka mi opadła z wrażenia jak widziałam ją pierwszy raz (chyba jako 12 latka) :) Stąd właśnie moja wysoka ocena tego filmu.

rica_2

za krótki za krótki za krótki :)

rica_2

Daj spokój, scena z urywanymi dłońmi prześladowała mnie w dzieciństwie.

rica_2

Ja również mam wielki sentyment do tego filmu. Do dziś wrażenie robi na mnie muzyka i ciekawa scenogrania statku kosmicznego Goliat.

Azawakh

Muzyka? Także kakofonia na dyskotece?

harding

Funkytown

ocenił(a) film na 10
rica_2

widze ze nie tylko ja w dziecinstwie to widzilem jako wycieczka szkolna ja to ogladalem na Biawenie ... :( ech tamte czasy

rica_2

Mam dokładnie to samo. Dłonie budziły przerażenie i pamiętam to do dziś. I jeszcze scena próby zabójstwa komandora poprzez zaaranżowane wypadku samochodowego. No i Funkytown w dyskotece. Kluczowe sceny budujące pamięć o tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones