PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90812}
7,2 4 144
oceny
7,2 10 1 4144
7,1 14
ocen krytyków
Tetsuo Człowiek z żelaza
powrót do forum filmu Tetsuo - Człowiek z żelaza

Nie powiem, ze to zly film, ma on na pewno swoja wartosc ale...
Zmeczyl mnie gdzies po 30 minutach. Brakowalo mi wiecej zmian bo ogladanie ciagle tych samych efektow/scenografii bylo dla mnie po prostu nudne bo jesli chodzi rozwoj wypadkow to w zasadzie nic sie ciekawego juz nie dzieje.
Jest to cos dla fanow wczesnego lyncha. Mi sie srednoi podobal, gdyby trwal polowe czasu bylby lepszy.

ocenił(a) film na 4
luser_

Otóż to, też mnie zmęczył, choć oglądałem najpierw, będąc pod wielkim wrażeniem, ale im dalej, tym gorzej. Zacząłem się nudzić. Film zdecydowanie za długi.

użytkownik usunięty
ABEL

to prawda pierwsze pol godziny niesMowite zrobily na mnie duze wrazenie.
jednak "moj mozg nie wytrzymal" bardzo szybkie zmieniane ujecia szybka akcja non stop jakies tam rzeczy dziwaczne wogle nie wiadomo co , az zaczelam jakby zasypiac moj mozg nie nadazyl i sie zatrzymal ;)
troche przysnelam na koncu.
ale jak juz powiedzialam pierwszy polowa jest niesamowita, druga tez ale... jakos nudzi

ocenił(a) film na 5

mje cały nudził mimo wszystko albo humoru nimam ,a scena z świdrem i dziewczynom nic w sobie niemała, nudzą mnie takie maskary dla masakry,

Muhomorniczy

Siemka :)
Szukam właśnie tego filmu gdzie go mogę obejrzeć ?

I jak znacie jakieś podobne filmy lub przynajmniej dobre horrory to jestem zainteresowany.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
luser_

Od 30-40 minuty traci impet to fakt.

ocenił(a) film na 10
None200

Po powtórnym seansie stwierdzam że absolutnie nie traci impetu a film jest ideałem.

luser_

No rzeczywiście, najnudniejsza była scena z wiertłowym seksem. Flaki z olejem, można się zaziewać na śmierć. Film do poduszki, nie ma co. Nic tu nie szokuje.
Ale może to dlatego, że ludzie bez pochwy nie odczuwają tej sceny tak dogłębnie jak ja.

zlotyplacek

Biedactwo :(

luser_

Otóż to, dziękuję za zrozumienie.
A tak na poważnie to końcówka rzeczywiście była nużąca, zmiana klimatu na gorsze w porównaniu z początkiem. Przynajmniej dla muzyki było warto.

zlotyplacek

Co to to racja. Od połowy w górę jest coraz gorzej, ale oceniając całościowo i tak jestem zachwycony :]

ocenił(a) film na 5
Severen

Po jakimś czasie film staje się parodią samego siebie, zamiast budzić przerażenie i odrazę, robi się nazbyt groteskowo... Przypomina psa, który kręcąc się w kółko próbuje bezskutecznie złapać swój ogon. A szkoda, bo pierwsze minuty filmy były naprawdę klimatyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones