PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628615}
4,5 2 222
oceny
4,5 10 1 2222
The ABCs of Death
powrót do forum filmu The ABCs of Death

Najlepsze literki : D, Fart, H, Libido, O, R, W, Y i Z . Sporo reszty też jest spoko, najslabsze filmy zrobił Ti West i ten od G(ravity). Animowane ok, zwłaszcza Toilet. Polecam, solidne 8. Dawno nie było tak dobrej antologii!

ocenił(a) film na 7
Moondog

Jak dla mnie najciekawsze D, I, L, O, R, V :)

ocenił(a) film na 5
Gwenhwyvar

Moim zdaniem film jest dość nierówny. Raz widzimy naprawdę dobre/ciekawe historie, czasem średnie - które i tak wydają się świetne przy takich częściach jak F i Z, które są zupełnym nieporozumieniem.
Według mnie najlepsze : C,L,O,P,S,T,X,Y.

ocenił(a) film na 3
Moondog

Najlepsze: D, E, H, N, O, Q, T, U, X

Gnioty, które zepsuły całość: G, I, M, P, S, V, W, Z.

Pozostałe nie przeszkadzały, ale też nie zaprezentowały nic ciekawego.

ocenił(a) film na 6
Dr_Grape

MI się spodobały: A, F, I, O,W, Y. Ewentualnie jeszcze niezłe były L, P, X. Kilka jest jeszcze średnich, ale jednak większość raczej kiepska.

ocenił(a) film na 4
Moondog

A, D, I, O, P, X, Y

ocenił(a) film na 6
marv_fw

Najlepsza historia z papugą oraz z tym gościem, który słyszał kroki w nocy i się okazało, że widzi samego siebie. Ogólnie film ciężki,miejscami chory i śmieszny. Nie wiem co Ci reżyserzy brali, ale film niszczy banię ;D

pamusia14

co brali mogliśmy zobaczyć w tym metafilmie pt. Kwak:)

ocenił(a) film na 6
Gwozdziu

hehe , Japońskie filmiki były najgorsze ;P Przypomniałam sobie, że jeszcze mi się podobał filmik z psem Buddym i nawet niezły był z dziewczyną, którą facet trzymał w wannie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones