PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628615}
4,5 2 223
oceny
4,5 10 1 2223
The ABCs of Death
powrót do forum filmu The ABCs of Death

wytrzymałam 40min mając nadzieję że może jednak coś ciekawego się pojawi...historia z psem
jako jedyna była warta uwagi....masakra poprostu

zabka8804

więcej wytrwałości- ominęła Cię zabawna historia z papugą w roli głównej i niecodzienny sposób na osiągnięcie szczupłej sylwetki; powiedz po prostu, że nowela Fart nie przypadła Ci do gustu i tyle:)

ocenił(a) film na 1
Gwozdziu

;) przy założeniu że spodobałyby mi się te dwie wymienione historyjki (papuga,odchudzanie)...to są 3/26....około 15 min z dwugodzinnej błazenady.... słabiutko ;) zamysł był dobry...wykonanie to jedna wielka porażka. W temacie noweli FART ;) ... no cóz tam rewelacji nie należało się spodziewać...Japończycy rzadko potrafią zaskoczyć czymś sensownym ;)

ocenił(a) film na 4
zabka8804

Mam wielki problem z tym jak ocenić ten film. Podobało mi się parę nowelek, tak jak wspomnieliście: psy, papuga, koleś co wszedł do dziury, toaleta, narkomanki i może coś jeszcze. W każdym razie większość była hmm.. ciężko to określić, powiedzmy że dziwna. Jak można było się spodziewać - nowelki japońskie totalny kosmos i nie wiadomo o co chodzi :P. Ogólnie całość ryje beret. Muszę się jeszcze zastanowić nad oceną. Pozdrawiam zarówno tych którzy wytrzymali do końca w męczarniach jak i tych którzy się dobrze bawili :)

superpocisk

Ja skończyłam oglądac po scence z pierdzącą nauczycielką.
To jakiś kosmos.
Oceniłabym go na 1 ale oceny nie wystawiam bo nie obejrzałam do końca i byłoby to nieuczciwe.
Nie sądzę, że kiedyś wrócę do tej pozycji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones