PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10045230}
2,6 79
ocen
2,6 10 1 79
The American Society of Magical Negroes
powrót do forum filmu The American Society of Magical Negroes
garfild2002

A moze taka a nie inna ocena filmu i takie a nie inne recenzje zwyczajnie wynikaja z tego ze to kiepski film?Nie przyszlo ci to do glowy czy tez moze myslisz iz kazdy film o czarnych i z czarnymi jest arcydzielem?I ja nawet osobiscie nie mowie iz film jest zly bo go nie widzialem wiec nie wiem ale takie stwierdzenia jak twoje tlyko udowadniaja iz zyjesz w urojonym swiecie gdzie czarni i biali MUSZA ze soba walczyc a wartosc artystyczna nie ma zadnego znaczenia...tylko dlaczego do ulubionych aktorow Polakow naleza chocby Samuel L.Jackson czy Morgan Friedman a do ulubionych piosenkarek Whitney Houston czy Tina Turner(osobiscie moja ulubiona piosenkarka zreszta).Jak na to odpowiesz skoro potrafisz myslec tlyko w kategoriach rasy?

piotr34

Film w Polsce nie miał premiery a już masa jedynek to samo tyczy się zielonej granicy gdzie masa osób bez obejrzenia filmu dała 1 i to samo tyczy się religijnych filmów

użytkownik usunięty
garfild2002

To ten film jest rasistowski {wobec białych} i doskonale odzwierciedla politykę Woke Hollywoodu, a żeby było lepiej dla "postępowych" krytyków to wciąż za mało. Zresztą wystarczy zerknąć na zagraniczne oceny, żeby zobaczyć że wszyscy go nienawidzą.

garfild2002

Bardzo dziwny argument-kila milionow Polakow mieszka za granica i chodzi do kina za granica ale z takich czy innych powodow nadal udziela sie na polskich forach w tym i na filmwebie-chociazby ja ososbiscie jestem taka osoba wiec nie potrzebuje premiery w Polsce aby jakis film ocenic.Czekanie z ocena na premiere w Polsce moglo miec sens z 15 lat przed epoka globalizacji.masowej emigracji i internetu ale teraz ten argument jest przestarzaly.

garfild2002

12 ocen, to niezły review bombing

garfild2002

rasistowskie dzbany napisały ten film

użytkownik usunięty
napioooor

To samo mówią na zagranicznych kanałach. Film zbiera niskie oceny, sale świecą pustkami i nawet czarni go odrzucają.

Bo masowe dawnie jedynek wcale nie jest podejrzane

garfild2002

Akurat w przypadku tego rasistowskiego gniota jest całkowicie uzasadnione

garfild2002

Super film Amerykańskie Stowarzyszenie Magicznych Czar nuchów mi się podoba taka czarna komedia :)

garfild2002

Podać link do materiału w którym ten film krytykuje osoba o czarnym kolorze skóry?
Chętnie zobaczę jak jego też wyzywasz od rasistów xD

garfild2002

a może ten film jest po prostu chujowy? na rotten tomatoes od krytyków ma zaledwie 28%

garfild2002

Ten film jest rasistowski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones