PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10163}
7,1 124
oceny
7,1 10 1 124
The Arrow
powrót do forum filmu The Arrow

Szukam tego serialu

ocenił(a) film na 9

Kiedyś oglądałem go w TV, był znakomity.. Jeśli ma ktoś jego odcinki, proszę o kontakt
snierzyn@gmail.com. Zapłacę.

ocenił(a) film na 9
snierzyn

Jak potrafisz ściągnąć film z dekodera "N"-ki to służę pomocą bo ten film mam właśnie nagrany.

docent88

Dane na dysku N-ki są zaszyfrowane, ale jest sposób, nie wiem, czy pamiętasz jak się kiedyś przegrywało kasety. Z dekodera puszczasz film na telewizorze, a do telewizora podłączasz komputer/coś do nagrywania obrazu i lecisz, trochę to czasochłonne i trzeba kombinować z podłączeniem, ale chyba tylko tak się da...

ocenił(a) film na 7
cad9

Na zalukaj jest

doman18

Pod jakim tytułem?. Bo nie mogę znaleźć wpisując: Arrow, Th Arrow, Strzała itd. Podziel się kolego tą wiedzą, albo wyślij link na privie, będę wdzięczny.

ocenił(a) film na 7
cad9

Przepraszam ale chyba na zalukaj był jakiś błąd. Wcześniej w sekcji seriale widziałem że serial Arrow miał okładkę z serialu 1997. Tymczasem wszedłem dzisiaj i już jest naprawiona, tzn to jest inny Arrow.

doman18

jak sie nei myle to nie serial.. to film wyprodukowany dla telwizji(lub) pilot..

snierzyn

Jest na YT, ale w wersji pełnometrażowej:
http://www.youtube.com/watch?v=9PMnlnqRex4

ocenił(a) film na 7
snierzyn

jest na torrentach kickass, wpisz arrow i rok, wyskoczy:)

snierzyn

Jest na kinomanie z napisami lub lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones