PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487931}

The Bait

Balladyna
2,8 1 140
ocen
2,8 10 1 1140
The Bait
powrót do forum filmu The Bait

Po co robi się takie filmy nie rozumiem polskie kino od jakiegoś czasu jest w totalnej zapaści.Komedie romantyczne, Popiełuszko...... gdzieś tam Katyń Wajdy film waży ale ciagle wracamy do przeszłości po co. Rosjanie i tak zdania na temat wojny nie zmienią. A nam widzom potrzeba świeżego powiewu w kinematgarfii. Pytanie kto pierwszy sie odważy ile jeszcze to potrwa.Sam nie wiem a może nie mam racji bo narzekac łatwo i najprościej a może po prostu chciałbym normalnego kina w dobrym polskim wydaniu.

piotrekgostyn

Masz racje co do powrotu do przeszlości i ciągłego wałkowania historii, ale z jednej strony potrzebne są takie filmy dzięki nim-My- ludzie żyjący dziś, mogę zobaczyć jak o wyglądało kiedyś, jakie były czas, trochę nas one napewno czegoś nauczą. Jednak piszesz o normalnym kinie w polskim wydaniu, hmm. A ja musze zadać pytanie jakie polskie filmy są wg. ciebie dobre? Bo patrząc na wszystkie ostatnie które wyszły to Polska jest słabym krajem jeśli chodzi o kinematografie, nie pamiętam kiedy jakiś polski film mnie zafascynował;>

Szmminka

Czesc cieszy mnie Twój tekst co do dobrych plskich filmów to chyba zostały juz niestety te zrobione dużo dużo wcześniej, np. Nóź w wodzie Polańskiego itd. Masz racje co do naszej kinematografii słabiutko że hej..Nawet Tytuły w głowie nie zostają to starszne.Pisząc o dobrym filmie polskim chiałbym by takie były zwłaszcza jesli chodzi o współczenośc niestety na chęciach się kończy.Pozdrawiam.

piotrekgostyn

Zdumiewające wzywanie do odejścia w filmie od przeszłości. Największe kinematografie nieustannie wracają do przeszłości, historii, a tu głos sprzed 12 lat, by akurat Polacy nie wracali do niej, do tej wyjątkowo ważnej w Polsce sfery odniesień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones