PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514236}
6,3 152
oceny
6,3 10 1 152
The Big Gay Musical
powrót do forum filmu The Big Gay Musical

Film podobał mi się bardzo... W znakomity sposób ośmieszało kościół i te wszystkie chore
zasady. Co do fabuły - może nie była wyśmienita, ale w fajny sposób łączyła się z tym, co
działo się na scenie.
Niektórzy czepiają się muzyki... wg mnie była neutralna, niekiedy nawet śmieszna ;)
Oczywiście wszystko w pozytywnym świetle.

Obawiałam się obejrzenia tego filmu, jednak się nie zawiodłam, tylko porządnie ubawiłam.
Na pewno wrócę do niego, nie jeden raz ;)

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
hellokitty1

Otóż to - mimo "niedociągnięć natury filmowej" - sympatyczny i zabawny. Ja również długo wzbraniałam się przed sięgnięciem po ten musical, mając w pamięci kilka poprzednio obejrzanych pozycji ze "śpiewającymi gejami", od których bolały oczy i uszy. TBGM mnie zaskoczył, rozbawił i pozytywnie naładował, tak że tej dobrej energii wystarczyło jeszcze na długo po seansie. Polecam!

ocenił(a) film na 2
Bishvilcha

Tańce-wygibańce spoko, muza niezła, może czasem przaśny dowcip mocno podbarwiony erotyzmem, który do mnie nie przemawia, ale niech będzie.
Natomiast elementy pozamusicalowe, tj. scenariusz, gra aktorska, postaci, historia - masakra. Myśmy z przyjaciółką po prostu umierali ze śmiechu i zażenowania. Totalny shit, tak totalny miejscami, że aż miło było zobaczyć aż taki gniot:D
A i jeszcze ci religijni rodzice na koniec... kosmos!

Nooo, i uproszczone, uschematowione tak, że aż obraża mózg.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones