PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767391}
2,7 1 099
ocen
2,7 10 1 1099

The Black Room
powrót do forum filmu The Black Room

Nowy dom marzeń staje się miejscem koszmaru, gdy małżeństwo odkrywa złego i żądnego grzechu ducha żyjącego w ich piwnicy.

floster79

Czemu taka słaba ocena?:) Bo Twój opis + plakat sprawiają wrażenie, że film może być całkiem udany:)

malami132

szczerze ci powiem, dziś go zobaczyłem i prawie na nim zasnąłem, nie wiem może to przez przerysowany klimat jak dla mnie, najlepiej samemu zobaczyć, może tobie podejdzie bardziej niż mi....

floster79

Zaraz zabieram się za oglądanie i zweryfikuję ;)

saratoga12

no i się podobało czy nie bo ja siię trochę waham

ocenił(a) film na 3
MALIA50000

Lepiej sobie odpuścić. Bardziej to jest komedia, aniżeli horror, lecz "humor" stoi tu na najniższym możliwym poziomie. W kółko gadają tylko o jednym i tym samym, wręcz na siłę. Ocena tego filmu w tym przypadku nie kłamie.

DarkAngel93

Co sądzisz o filmie the void z 2016 roku dla mnie może być

ocenił(a) film na 3
MALIA50000

Całkiem niezły jak na dzisiejsze horrory. Momentami czuć niepokojący klimat i jest sporo krwi. W niektórych momentach trochę przekombinowano (bodajże w końcówce), ale ogólnie mi się podobał. U mnie dostał mocne 6/10. Mogę polecić jeszcze ten film, bo zrobił na mnie dobre wrażenie http://www.filmweb.pl/film/The+Devil%27s+Candy-2015-753488

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones