PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546204}
4,6 43
oceny
4,6 10 1 43
The Bleeding
powrót do forum filmu The Bleeding

Film zacząłem oglądać nic o nim nie wiedząc i jakże przyjemnym było uczucie całkowitego pozytywnego zaskoczenia jakie mnie nawiedziło. Po pierwsze film nie nudzi, a trzyma w napięciu od początku do samego końca. Fabuła sprawia wrażenie zgrabnego połączenia wątków z kilku innych filmów (Noc myśliwego, Funny Games, Siedem, Piła) ale całość prezentuje się nadzwyczaj przyzwoicie i świeżo. Mamy tu tajemniczego, nocnego gościa z teczką z narzędziami chirurgicznymi, (znakomity Patrick Breen), zdziwaczałą rodzinę z problemami (w sumie na początku nie wiedziałem, która ze stron pierwsza zaatakuje rodzina czy tajemniczy koleś) , odosobniony domek w głębi lasu...
Muszę przyznać jednocześnie nie zdradzając zbyt wiele, że Patrick Breen wykreował postać niesamowitą w "Bleeding House", dobre dialogi z jej udziałem oraz godne sporej pochwały umiejętności aktorskie Breena stworzyły postać która intryguje, interesuje, wciąga, sprawia że oglądamy ten film właśnie dla niej.
Wszystkiemu akompaniuje bardzo dobra, mroczna ścieżka dzwiękowa, i posępny, lekko przygnębiający i mroczny klimat. To nie jest film na imprezę, to film do obejrzenia samemu ze sobą w odosobnieniu i ciemnym pokoju, by wczuć się w sytuację i przeżywać razem z bohaterami, to co dzieje się na ekranie. Jak najbardziej polecam : 8/10.

Bloodbane

gdzie można zobaczyć ten film?

ladyross

jest na chomikuj ale bez napisów

ocenił(a) film na 7
Bloodbane

a miałam nie ogladać, widzac tak niskie oceny....przekonałes mnie!!

ocenił(a) film na 7
olasza

a ja dam 7/10...ma małe niedociagniecia....ale ogolnie podobal mi sie ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Bloodbane

Zgadzam się co do roli i gry Patricka Breena, jest największą zaletą tego filmu. Reszta aktorów gra raczej przeciętnie, historia też nie jest specjalnie rewelacyjna ani zaskakująca, ale jak na slasher jest przyzwoicie. Gore właściwie nie ma, jedynie krew i jakieś pomniejsze rany. Warto obejrzeć jak ktoś lubi horrory z niezbyt dużym budżetem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones