PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682030}
4,1 144
oceny
4,1 10 1 144

The Book of Esther
powrót do forum filmu The Book of Esther

Żydówka Estera jest wybrana jako nowa królowa i małżonka Kserksesa króla Persji. Czy będzie ona w stanie powstrzymać plany największego dostojnika dworskiego Hamana planyjącego eksterminację Żydów?
Film powstał na kanwie biblijnej Księgi Estery./z netu/

jacpod

Po co zakładać takie tematy pod tytułem "Opis" (i to z małej). Przecież opis jest bezpośrednio pod plakatem filmu. Więc czemu ma służyć ten temat bo ja tu zaglądam przeczytać opinie a nie opis.

soulfly777kris

Gdybyś próbował, to byś wiedział,że wprowadzenie swojego opisu w odpowiednią rubrykę to droga przez mękę,praktycznie nigdy mi się nie udało.Wiedzą to prawie wszyscy,dlatego chociaż w ten sposób dajemy jakąś wiedzę o filmie.

jacpod

Poziom administracji tego serwisu wręcz idealnie odpowiada poziomowi administracji państwa POlskiego.

Bodzepor

Za PIS-u było tak samo....

jacpod

Tego nie wiem, za pisu nie używałem tego serwisu.

Bodzepor

Ziobro z błogosławieństwem JK juz dawno wyprowadziłby administratora w kajdankach hehehehe

soulfly777kris

ja też głównie po to tu zaglądam, a zamiast opinii widzę tylko bełkot narzekacza.
Widzisz tytuł opis, więc jeśli cię nie interesuje nie czytaj.
Wytykasz komuś to co sam robisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones