PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460239}
5,3 29 419
ocen
5,3 10 1 29419
5,3 7
ocen krytyków
The Box. Pułapka
powrót do forum filmu The Box. Pułapka

Nie wiem czy autor scenariusza miał to na myśli ale moim zdaniem żyjemy właśnie w społeczeństwie Kliknę "Lubię to" a co mi tam! Tak samo w filmie wcisnę przycisk, ktoś umrze, przecież go nie znam. Nie chce szerzyć jakiejś demagogii na temat facebooka ale właśnie natrafiłem na pewne zdjęcie właśnie na facebooku. 200 "lików" i aż 12 komentarzy podaje większość z nich: :*, <3, <3 <3, ojoj, ja ciebie też ;*. Niestety żadnego zdania. Zgroza. Ludzie zacznijcie myśleć, nie wyręczajcie się tym jednym kliknięciem, a kliknę sobie bo tylu znajomych kliknęło to i ja nie będę gorszy. Zacznijcie myśleć, mieć swoje zdanie i wyrażajcie je w słowach lub jak kto woli w czynach. Niedługo w życiu codziennym będziecie nosić ze sobą takie pudełka i klikać zamiast mówić. Wiem że ten wpis do niczego nie prowadzi i jak u większości idealistów na koniec zostanie gorycz porażki ale co tam może ktoś kliknie "Lubię to"

ocenił(a) film na 9
Zabijaka

Ta historia jest znacznie starsza niż like na youtube czy facebook, także nie masz racji: http://en.wikipedia.org/wiki/Button,_Button_%28Matheson_short_story%29

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones