PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736953}
5,8 47 416
ocen
5,8 10 1 47416
4,0 5
ocen krytyków
The Boy
powrót do forum filmu The Boy

Po prostu tragedia!
Film infantylny, tylko dla wielbicieli Lauren Cohan. Obejrzałem, bo liczyłem na coś zupełnie innego.
"Korona królów" ma więcej z rzeczywistości niż ten gniot. Szczerze odradzam. Moja ocena 2/10.
P.S. Powiem krótko: generał Aulus Plautius przewracałby się w grobie, oglądając ten kicz.

US_Seals

W ogóle nie wiadomo, o co tu chodziło. Porzygali się, pierdo*lili głupoty. Ten srał, pierdzielił się.

Aidan6

Prawo i Sprawiedliwość to moi bracia obok Gazety Warszawskiej, neonazizmu oraz Narodowego Odrodzenia Polski. To najbliższe mi organizacje w Polsce. A totalna opozycja to najgorsze barachło tego kraju od czasu upadku komunizmu w Polsce.

US_Seals

Solidarność = komunizm

US_Seals

Przez cały ten film czekałem na jakąś akcję. A tam srali, pierdo*lili się, głupoty gadali, ćpali, rzygali... i to jeszcze w takich lepionach, szałasach.

Aidan6

Podczas drugiej wojny światowej to byli banderowcy, własowcy, Ukraińska Powstańcza Armia, dywizje grenadierów Waffen-SS oraz szmalcownicy, a teraz to są Solidarność, KOD oraz totalna opozycja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones