PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736953}
5,8 47 411
ocen
5,8 10 1 47411
4,0 5
ocen krytyków
The Boy
powrót do forum filmu The Boy

Chłopiec lalka.

ocenił(a) film na 3

Pewnie jestem mało domyślna, ale ten film nie jest dla mnie logiczny... Nie wiem, dlaczego ten chłopak - Brahms żył w ukryciu... Nie lubię, jak trzeba sobie dopowiedzieć, aż tyle szczegółów. Wyróżniłabym natomiast aktorów grających Państwa Heelshire, jak dla mnie - są świetni.

ocenił(a) film na 3
Filo24

Zgadzam się z tobą. Film jest co najmniej dziwny. Najpierw biegająca lalka niby opętana przez ducha Brahms'a, a potem okazuje się, że on żyje i mieszkał odizolowany. Dlaczego? Tego nikt nie wie i film tez nie wyjaśnił jak i większości wątków. Żałuję wydanej kasy na bilet do kina na ten film. 3/4 filmu ok. , ale końcówka całą tą mroczną atmosferę, którą uwielbiam w horrorach - zniszczyła :((( .

ocenił(a) film na 3
Aga1_2_3

Jak mieszkał w ścianach ? Gość od zakupów sprawdził cały dom ! Dla mnie też 15 minut filmu zmarnowane, film zapowiadał się dobrze , a końcówka noeporozumienie . Zmarnowany potencjał filmu !

ocenił(a) film na 6
Filo24

Wydaje mi się że żył w ukryciu dlatego że zamordował koleżankę i prawdopodobnie on spowodował pożar.

ocenił(a) film na 8
noworolnico

No właśnie, nie wiem jakich więcej szczegółów się tu doszukiwać. Proste - rodzice wiedzieli że zabił + pożar jako przykrywka = ukrywający się socjopata, jak dla mnie fabuła dość typowa

ocenił(a) film na 6
noworolnico

Taaa? A ja od razu pomyślałam raczej o tym, że był oszpecony po pożarze i rodzice nie chcieli go tak pokazywać światu.

Filo24

Nie musicie oceniać filmu tak słabo tylko z powodu braku zrozumienia jego treści.. :)
Czasem wystarczy ruszyć głową.
Brahms już jako dzieciak był dziwny, a żył w ukryciu prawdopodobnie dlatego że to on zamordował koleżankę (i nie chciał się przyznać do zbrodni), poza tym był oszpecony po pożarze (stąd maska), więc rodzice nie chcieli pokazywać go światu

ocenił(a) film na 3
Filo24

W pierwszym zdaniu, zdradzasz główny fabularny twist filmu!!! Zrób przysługę innym użytkownikom i oznacz swój tekst jako zawierający spoilery.

ocenił(a) film na 6
Filo24

Filo, Aga, Nathalie,
nie jesteście za bystre, dziewczyny. Oj nie jesteście:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones