PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736953}
5,8 47 364
oceny
5,8 10 1 47364
4,0 5
ocen krytyków
The Boy
powrót do forum filmu The Boy

Horror to to nie jest. Thriller hmm... akcja rozkręca się dopiero pod 70 minute filmu. Reszta to wprowadzenie, strach aktorów, na sali śmiech. Młoda lalka kręci z ładna opiekunka, jest zazdrosna gdy Malcolm podrywa Grete, i prawie ja zalicza. Muzyka super, i tu szacun dla kolesia za wkład. Nadaje w niektórych momentach niepewność i typowy dla thirlleru charakter. Jak ktoś widział zwiastun to nie musi iść, bo te postacie wszystkie zostają oprócz pary która tonie z dwoma kamieniami. (Takie ciężkie) A no i film oprócz tych kamieni realistyczny. Dobre ujęcia, i dobre efekty Ale ich mało. Solidna 6.

Max_65

Zdublowana "laleczka Chucky"?

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

obsolutnie nic nie ma z laleczki chucky
moglo byc lepiej ale nie jest tragicznie

użytkownik usunięty
Max_65

"na sali śmiech" ... dlatego nie chodzę do kina horrory

Max_65

akcja pod 70min? do tego momentu film miał klimat i dawałem mu 9 po 70min stał sie słaby i przewidywalny dlatego 7 i to za słabą kocówkę

ocenił(a) film na 5
Max_65

Myślicie, że zakończenie sugeruje, że powstanie kolejna część?

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
kinomaniak162

Albo i Nie.
Ta lalka moim zdaniem była pokazana symbolicznie, że to jeszcze jednak nie koniec. Tak robią w niektórych filmach jako takie niezbyt szczęśliwe zakończenie, a film ogólnie zostawiają skończony.

Bo filmy nie zawsze kończą się szczęśliwie i pozytywnie, ale z drugiej strony to dobrze

użytkownik usunięty
Max_65

Ja się zastanawiam jak oni zrobili ten trailer. Bo tam wygląda porządnie, a film wypada przy tym dość śmiesznie ;)

ocenił(a) film na 5

dokładnie ja po zwiastunie spodziewałam się czegoś więcej

użytkownik usunięty
kinomaniak162

Chociaż masz ocenę 9, to dla ciebie lepiej być nie może :)?

ocenił(a) film na 5

dałam taką po zwiastunie :D

użytkownik usunięty
kinomaniak162

Zawsze można poprawić błąd ;)

Ale nie przejmuj się to tylko ocena, nic poza tym.
Zwiastuny są zawsze perfekcyjne, no z wyjątkiem ghostbusters

ocenił(a) film na 5

Dokładnie wybierają najlepsze fragmenty, a później się okazuje, że film jest słaby. Tak chyba jest w przypadku niektórych horrorów

użytkownik usunięty
kinomaniak162

W przypadku większości horrorów. Dużo się naoglądałem i większość była bardzo nadmuchana w trailerach. Choćby Poltergeist, ale to tylko jeden z wielu przykładów. Muszą przyciągnąć widza

ocenił(a) film na 7
kinomaniak162

Jak można oceniać film na podstawie zwiastunu? Jesteś normalny?

Max_65

komedia romantyczna??? jebnij sie w leb !

ocenił(a) film na 6
Max_65

O stajennym i niańce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones