PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736953}
5,8 47 384
oceny
5,8 10 1 47384
4,0 5
ocen krytyków
The Boy
powrót do forum filmu The Boy

film jest lekko nudnawy, chwilami się ciągnie, i nie ma specjalnej akcji, ale... klimatu i końcówki nie idzie mu odmówić :) podobał mi sie

ocenił(a) film na 6
floster79

Jakoś od razu wiedziałam, że prawdziwy Brahams żyje i to on przestawia lalkę, nic odkrywczego. W ogóle film prosty jak drut a niektórzy w komentarzach (nie tutaj) zastanawiają się o co chodziło z tym a z tamtym, nie wiem czy inni śpią podczas oglądania czy co ;)

ocenił(a) film na 7
floster79

Ja z kolei kompletnie nie rozumiem motywacji tych jego rodziców. ''Oddali'' mu dziewczyne, wyjechali i popełnili samobójstwo. Ktoś widzi w tym sens? Na swój porąbany sposób chcieli go zeswatać? :D

Pawuloniasty

hym pewnie to nie była pierwsza dziewczyna, a poprzednie po prostu zabijał, wiec może nie wytrzymali już tego itd. z reszta sam nie wiem słuszna uwaga

ocenił(a) film na 6
Pawuloniasty

@Paweł_G_ dokładnie mam takie same odczucia. Nie rozumiem postepowania rodziców.

Mieli dość, to wyjechali na wakacje, z któych nie palnowali wrócić. To można wywnioskować w momencie jak matka szepcze Grecie do ucha "Przepraszam". Ale po co samobójstwo? Chcieli się uwolnić, ale wiedzieli że synek i tak zabije opiekunkę i trzeba będzie wracać, bo to jednak ich dziecko i poczucie odpwiedzialności nie pozwalało im go zostawić samego?

ocenił(a) film na 5
floster79

Zaczęło się typowym horrorem o duchu a zakończyło thrillerem.
Jeśli ktoś grał kiedykolwiek w grę Scratches to widać tu spore podobieństwo do gry.
Czyżby twórca stamtąd zaczerpnął garścią ?
Nie był zły, ale tego typu filmów jest sporo, że niby duch a wychodzi co innego, także nic odkrywczego.

settokaiba

mimo wszystko fajnie mi sie to oglądało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones