PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406584}
6,3 81
ocen
6,3 10 1 81
The Christmas Candle
powrót do forum filmu The Christmas Candle

the christmas candle

ocenił(a) film na 10

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego filmu zupełnie magiczny, pełen pozytywnej energii, nie
brakuje także zabawnych momentów a Hans cudownie zagrał ,wspaniale po prostu to jest film ,który
mozna z rodziną obejrzeć zupełnie odbiega od wspólczesnego kina gdzie jest przemoc ,
mordobicie etc. To jest film pełen nadzieji, cudów, po prostu cudowny świateczny film. POLECAM !!!!

ocenił(a) film na 9
kylma111

Na początku chciałem ten film zobaczyć ze względu na Samanthę Barks, która grała w Nędznikach. Ale już na początku filmu wiedziałem, że nie tylko ona mi się spodoba w tym filmie, przede wszystkim uwielbiam filmy angielskie, które dzieją się w małych miasteczkach, poza tym film był magiczny, wzruszający, niepretensjonalny, a także jak to Anglicy mają w swoim zwyczaju pełen dobrego humoru. Film jest ten o wiele lepszy na święta niż ta cała papka serwowana w telewizji w święta. Człowiek po takim film nabiera pozytywnej energii. Również polecam!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
Munkustrap

absolutnie popieram te wypowiedź i podpisuje sie pod nia obiema łapkami u nas dziś własnie zamiast tej papki o której mowa wyżej włączyłam rodzinie The Christmas Candle i byli zachwyceni że nie musieli poraz kolejny oglądać tych samych seriali i filmów pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones