PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374529}
6,3 10 844
oceny
6,3 10 1 10844
The Collector
powrót do forum filmu The Collector

Długo nie mogłem przekonać się do obejrzenia, ale w końcu to zrobiłem. Dwa słowa - bardzo
dobry. Niemal od początku zaczyna się akcja, dużo napięcia i o to chodzi. Nie wiem czy tylko ja
mam takie wrażenie, ale w końcu bohater nie jest debilem i potrafi sobie poradzić. Nie ucieka
bez sensu, stara się przemyśleć każdy ruch i jest ostrożny. Tak jak powinno być! Polecam,
nawet bardzo!

użytkownik usunięty
Sienia7

Bohater jest na tyle mądry, że zamiast wyrwać deski, wyjść przez okno i wezwać pomoc, postawia wdać się w heroiczny ratunek ofiar kolekcjonera, przez co w ostateczności doprowadza do ich śmierci :D

ocenił(a) film na 8

Dodatkowo idzie, niby tylko na włam, ale co tam i nie wziął noża, pałki, młotka czy najbardziej oczywiste - klamki. W końcu to stany i co tam klamka, ale przecież idę na włam i nie jest mi do niczego potrzebna! Wiem, że miało nikogo nie być, ale jak to się mawia: nigdy nic nie wiadomo. I Arkin taki bystry koleś a o tym nie pomyślał.
Dodatkowo, każdy film, każdy! Każdy film jest taki, że ktoś mniej lub bardziej ucieka, zamiast przyczaić się w kącie i wyczekać, poobserwować co się dzieje i dlaczego. W końcu miało ich nie być, tak? Cały weekend. Wiem, że się śpieszył przed północą, ale ktoś wchodzi do domu i on nie wie o co chodzi, to kwadrans obserwacji i przyczajenia się by go zbawił? Poczekać cierpliwie i zobaczyć co się dzieje, kto przylazł i co chce, a jakby miał klamkę to później tylko kulka w łeb i do widzenia!
No tak, ale wtedy byłoby po filmie . . .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones