PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273392}
5,8 124
oceny
5,8 10 1 124
The Darkroom
powrót do forum filmu The Darkroom

skąd się wzięła taka ocena?? z dupy??? czy ktoś w ogóle oglądal ten film zanim go ocenił? Sam dobry pomysł nie wystarczy na ocenę 7,25 którą miał ten film kiedy go oglądałem. Dno, gniot i w ogóle szkoda czasu!!!!!!!! Stanowczo odradzam.

ocenił(a) film na 7
uki1985

widze tylko ty jako jedyny jesteś wszechwiedzącą wyrocznią, tylko twój gust jest jedyny i słuszny, tylko te filmy co podobaja się tobie są dobre, a jeśli ktoś myśli inaczej to jest napewno ograniczony tak? Aż mi CIę szkoda. A jesli chodzi o film to 6 bez problemu, gdyby wzieli się za niego profesjonaliści to pewnie miałby szanse na 9.

ocenił(a) film na 1
xizorx

Gdyby wzięli się profesjonaliści..... ale się nie wzięli i wyszedł gniot. Wcale nie twierdzę ze mój gust jest jedyny i słuszny tylko byłem zaskoczony, ponieważ zawsze jeśli oglądam film który na filmwebie ma ocenę wyższą niż 7 to jest on bardzo dobry. A w tym przypadku to całkowite nieporozumienie. Dla mnie film słaby i nie zasługuje na tak wysoką ocenę bo taką ocenę mają filmy zrobione przez, jak to ładnie ująłeś/aś, profesjonalistów. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
xizorx

Zresztą ocena juz trochę spadła i mam nadzieje, że tak będzie dalej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones