PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808227}
7,0 1 129
ocen
7,0 10 1 1129
The Death of Superman
powrót do forum filmu The Death of Superman

Na tle ostatnich animowanych produkcji z DC wypada naprawdę o.k. Peter Tomasi rozumie postać Supermana. Dobra jest zarówno emocjonalna i stonowana czesc filmu ukazujaca relacje Clarka z Lois i jego rodzicami, jak i rozwałka z udziałem Doomsday’a i Ligi Sprawiedliwości, widowiskowa i dobrze zanimowana.

ocenił(a) film na 6
johndoepower

ode mnie również mocne 7/10
Musze powiedzieć że nie wiem jak tobie ale mi bardzo przypadło do gustu to animowane universum DC. schludnie wszystko ładnie zrobione z głową, oprawa graficzne na tle dzisiejszych produkcji animowanych jest genialna. a fabularnie, widać że nie chcieli robić tych filmów pod dzieci więc pojawiają się znikome ilości brutalności, romansu, powagi, potrzeba poświęcenia większej uwagi żeby wszystko ogarnąć; jednak z drugiej strony nie jest to produkcja robiona bezpośrednio pod dorosłego widza. w skrócie, POLECAM i na wieczór i do oglądania z dzieciakami wszystkie produkcje wchodzące w schładen DCAU

ocenił(a) film na 6
johndoepower

Ode mnie także 7/10. Ostatnie filmy były słabe nie oszukujmy się. Brakuje klimatu pokroju Under The Red Hood. Ale ten nie zawiódł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones