PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683482}
6,0 8 118
ocen
6,0 10 1 8118
The Den
powrót do forum filmu The Den

Po obejrzeniu tego filmu odniosłem wrażenie że już coś w podobnym klimacie widziałem. Niestety tytułów nie pamiętam, ale jeden z tych filmów był o filmikach w internecie o gosciu którego wypowiadając imię ileś tam razy, przychodził i ich zabija, na koniec w tym filmie okazuje sie że to grupa przyjaciół zastrasza innych ludzi na tyle żeby ich na końcu zabić.

Drugi film natomiast był na podstawie prawdziwych wydarzeń. W okolicy grasują tajemniczy ludzie (dzieci) którzy dla zabawy i nudy po szkolnej grają z dorosłymi w grę o ich życie. Zastraszając ich i zabijając.

Pamięta ktoś te tytuły?

ocenił(a) film na 7
skyter

pierwszy film to Smiley i grała w nim rownież Melanie Papalia a drugi strzelałbym , że F(niedostateczny) albo Eden Leake lub Oni , bo tylko te e filmy kojarza mi sie z opisem. Ale ten The Dean ma swój klimat , trzyma w napięciu i widz stara się rozwiązać zagadkę kto jest zabójcą gdzie tak naprawdę nie oto chodzi w przesłaniu :P Naprawdę thriller 1 klasa :) Pokazuje jak bardzo internet może zawładnąc naszym umysłem

ocenił(a) film na 8
Misisko33

Oooo właśnie Smiley, a ten drugi to udało mi się go znaleźć I nazywa się The Strangers - Polecam, z Liv Tyler

ocenił(a) film na 8
skyter

A jednak to nie The strangers bo przejrzałem ten film na szybko i to jednak nie ten. Natomiast mam dodatkowe informacje które moga byc pomocne. Znakiem rozpoznawczym morderców jest odgłos drewnianej trajkotki. Pod koniec filmu kobieta stara sie uciec ze starej kanalizacji, jednak zastaje przez morderców zapedzona w kozi róg, bo biegnac do swiatła okazuje sie ze na koncu kanału kanalizacji jest krata zapieta na kłodke i pomimo ze w poblizu przejezdzaja samochody nikt jej nie słyszy i nie dostrzega, a z drugiego konca ciemnego kanału nadchodzą dzieci mordercy. Film konczy sie tak ze kilkoro dzieci podskakujac wraca droga do domu bawiac sie drewniana trajkotka.
Kurde nie idzie mi sie przypomniec ten tytuł.

ocenił(a) film na 7
skyter

Film o który ci chodzi to http://www.filmweb.pl/film/Oni-2006-327449
czyli oryginał The Strangers tak w ogóle ;D

ocenił(a) film na 8
spidziek

Oni - bardzo dobry thriller - gorąco polecam

A jeśli chodzi o The Den, to powiem szczerze, że cały czas mi siedzi w głowie od kilku dni. Przez cały film myślałem, że jednak skończy się wszystko pozytywnie ale...

skyter

Megan is missing (2011) cos takiego uwaga mocne

ocenił(a) film na 6
ozyreusxx

kiedyś chciałem obejrzeć ten film, ale zrezygnowałem. teraz po przeczytaniu Twojego komentarza znowu nabrałem ochoty

ocenił(a) film na 6
skyter

oglądałem jakiś horror na podstawie samego zakończenia filmu. też zapomniałem tytułu

ocenił(a) film na 7
kryslav

Podobny jest też "Cybernatural" - jest o morderstwach za pośrednictwem skype :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones