PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131426}

The End of Evangelion

Shin Seiki Evangelion Gekijōban: The End of Evangelion: Air/Magokoro o, Kimi ni
7,9 10 550
ocen
7,9 10 1 10550
The End of Evangelion
powrót do forum filmu The End of Evangelion

Chodzi o to, że film jest w top100 na rateyourmusic i to jest jedyny powód dla którego bym zobaczył ten film, ale nie oglądałem serialu; ma to sens ?

ocenił(a) film na 7
_Bunuel_

Nie ma

Krzych0_

seriali anime w ogóle nie oglądam, nie ma serialu który bym cały zobaczył; filmową klasyke tego gatunku oglądam co jakiś czas, ostatnio Księzniczkę Mononoke, która bardzo mi się podobała, nie aż tak jak Grobowiec świetlików czy Nausicaä z Doliny Wiatru, następne co mam zamiar zobaczyć to Laputa, Akira albo Ruchomy zamek Hauru; Neon Genesis Evangelion może kiedyś, ale na serial mi szkoda czasu.

_Bunuel_

Jestem w podobnej sytuacji - nie widziałem serialu, ale obejrzałem te dwa filmy z 1997. Pierwszy to streszczenie serialu, ale nie sposób wszystkiego zrozumieć, bo pojawiają się zaledwie migawki kluczowych wydarzeń, ale coś tam załapiesz; drugi to finał serii. Mimo wszystko uważam, że było warto i polecam, bo to rzecz wyjątkowa.

Maurer

na razie nie będę tego oglądać, spróbuję najpierw zobaczyć serial. zanim to jednak nastąpi zobacze sobie 6 odcinkowy serial reżyserowany przez te same osoby: "FLCL", który jest na imdb w top250 seriali.

ocenił(a) film na 10
_Bunuel_

Nawet po obejrzeniu serialu trudno zrozumieć ten film, bez obejrzenia nie ma w ogóle o czym rozmawiać. :v

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones