PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858172}
4,0 2 508
ocen
4,0 10 1 2508
3,2 6
ocen krytyków
The End
powrót do forum filmu The End
lastmanstanding

Wspólną cechą jest to, że tak bardzo spodobał im się ten film, że założyli konta na filmwebie specjalnie po to żeby ocenić ten film i podzielić się opinią o nim... To oczywiste...

vankrassek

Pomyśl zanim cokolwiek napiszesz

lastmanstanding

Dziwne ze nie zwróciłeś uwagi na systematyczność ocen 1-3. Taka mała zagadka ;) Eh te trolle.

Gendroff

Faktycznie oceny są niesymetryczne, a wiesz kiedy z tego co zauważyłem zaczął się zalew tych niskich ocen? Jak w różnych mediach społecznościowych (ja osobiście widziałem na twitterze i facebooku, ale zgaduję, że nie tylko tam) zaczęły pojawiać się screeny fantastycznych opinii na temat tego filmu, a generalnie miały one wspólną cechę która jest rozwiązaniem tej oryginalnej zagadki - były to opinie z kont które zostały świeżo założone i miały oceniony tylko jeden film - właśnie ten. Jak ludzie odpowiedzialni za ten film chcą się tak bawić (nie po raz pierwszy ze resztą zachodzi przy polskich filmach taka sytuacja) to społeczność bombarduje wtedy film niskimi ocenami - są one równie bezwartościowe ale wiesz... W jakiś sposób wyrównują tą sytuację.
Więc nie, nie trolle. To po prostu ludzie którzy nie lubią takich ewidentnie nieuczciwych praktyk.
Więc może pomyśl zanim coś napiszesz.

vankrassek

Więc nie można założyć konta na filmwebie po to by ocenić nowy film? Ja też kiedyś założyłem konto dla nowego filmu dopiero co pokazywanego w kinach po to by wyrazić opinie o wszystkich, którzy ten beznadziejny film bezmyślnie propsowali.

ocenił(a) film na 3
desperados02345

Można. Ale jeżeli to jest masowe, jak ponoć w tym przypadku to może to wyglądać podejrzanie.

vankrassek

Można powiedzieć że wasze skrajne oceny 1/10 to też trolling.

lastmanstanding

Taki widze detektyw inwwktyw jestes. Mama musi byc z Ciebie dumna. Mnie sie film podobal i nie mial prawa? Dalem dobra ocene bo chcialem i moglem. Mam ci dowod wyslac ze jestem realny? Haha ps. Konto mam raczej stare

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones