PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404970}
6,7 1 801
ocen
6,7 10 1 1801
The Escapist
powrót do forum filmu The Escapist

Lepszy od Prison Break

użytkownik usunięty

"Prison Break" to typowa papka dla nastolatków, obejrzałam kilka odcinków pierwszego sezonu. Tutaj podobała mi się końcówka oraz poziom aktorskiej gry więziennej. Nie rozpoznałam Josepha Finnesa. Dopiero w połowie filmu skojarzyłam twarz. Zasłużona ósemeczka dla tego filmu.

Papke to Ty masz ale w glowie!! Zreszta nie porownuj serialu do filmu bo to bez sensu porownywac poltorej godziny filmu do czterech sezonow serialu...

użytkownik usunięty
bouli007

O ho ho, już widzę pierwsze objawy histerii fanów W. Millera. :)
Pragnę ci tylko uświadomić, iż lepsze półtorej godziny z dobrym filmem, niż kilka lat z takim serialikiem jak PB.

O prosze!! wiedzialem ze tak bedzie. Jednak nie chodzi o sam serial tylko o to ze nie lubisz samego W.Millera. Zreszta ja nie powiedzialem ze film jest zly bo jest w miare dobry fajni sie ogladalo.

Uswiadom sobie ze wypisujac takie zeczy jak papka dla nastolatkow obrażasz kilka milonow fanow i w tym mnie czego bardzo nie lubie jak ktos wypisuje takie zeczy. Bo dla mnie najwazniejsze w PB jest klimat i napiecie jakie dostarcza, szczegolnie 1 i 2 sezon bo w 3 i 4 sezonie loty sie niestety obnizyly bardzo ale i tak nie jest zle bo w 4 znaczna poprawa. I nikt mi nie powie ze ten film jest lepszy chocby od pierwszego genialnego sezonu PB zreszto oceny mowia same za siebie zarowno na FW jak na IMDB no chyba ze 26 300 uzytkownikow ktozy zaglosowali ze srednia nota 8,38 na FW czyli bardzo doza czesc aktywnych uzytkownikow FW to nastolatkowie z papka w glowie...

Bywaj zdrów
Szkoda słow

bouli007

Jezu, już myslałem, że ja jeden jestem jakiś totalnie nienormalny bo pb (jak i lost) uważam za typową tanią pożywkę dla licealistów i wczesnych studentów:|

Nie idzie nawet z ludźmi podyskutować nieraz bo jest zawsze conajmniej 5 na jednego w takich dyskusjach :D

Dzięki za polecenie filmu.
Chłopie jak czujesz się obrażony to tylko znaczy jak celnie dostałeś;) I nie wyjeżdżaj tylko milionami fanów i oglądalnością, to nie ma znaczenia. Przez porównanie - pamiętaj, że najlepiej sprzedająca się gazeta w Polsce to Fakt;) Czy to znaczy, że jest coś warta?

o ja pierdole... i znowu... po jaką cholerę rozstrzygać co jest lepsze ? tak, jeszcze powiedzcie, że lost to takie same gówno blablabla, a wg mnie Skazani na Shawshank to gówno ;<, możecie mnie jechać, jestem dziesięciolatkiem bez gustu, który wszedł na filmweb, żeby powkurwiać ludzi

użytkownik usunięty
Cash

Wyrażaj się.

Poza tym nie zamierzam nic rozstrzygać - wyraziłam swoją opinię, można się z nią zgodzić, lub nie wyrażając swoje argumenty w sposób konstruktywny.

hehe gdybys napisala to samo na stronie PB to by cie zjedli :P
fani PB jak widac malo ze wywodza swoja ortografie z wiezienia
( kolega pare komentarzy wyzej niech przeprosi sie z "rz" :P )
to rowniez swoja agresywna fanatycznosc.
jednym z rodzajow klamstw jest statystyka.
ps: jedzmy gowno ! miliony much nie moga sie mylic.

pozdrawiam wszystkich fanow lost i prosze o nie wrzucanie ich do jednej szuflady z fanami PB.

ocenił(a) film na 8

Mało kto znosi słowa krytyki, nawet jeśli słusznej.

BTW - jedna z najczęściej odwiedzanych stron internetowych w języku polskim to pudelek.. wrr... aż się słabo robi gdybyśmy tym przykładem mieli podsumować internautów. Nie da się..

Film jest zupełnie inną kategorią niż serial - te dwie rzeczy rządzą się innymi prawami. Każdy filmowiec to powie :)

O wiele łatwiej jest zbudować film czy serial? to jest pytanie.. W filmie masz ograniczoną ilość czasu do przekazania wszystkich swoich pomysłów i zrealizowania scenariusza natomiast z serialu możesz zrobić tasiemca - chociaż nie wszystkie tasiemce to złe tasiemce.

(ciekawe jak dalszy temat się rozwinie)

osobiście nie podobał się mi PB, a co do Lostów to nie chciałem się wciągać :P wystarczył Mi Dr. House i Dexter

ocenił(a) film na 7

Ojej dziękuję! Poczułem się nastolatkiem. :D

użytkownik usunięty

hehe, czesc melania78:)
znow sie spotykamy:)
i znow obrazasz ludzi ktorzy maja inny(lepszy?gorszy?) gust niz Ty.
A taka jestes ponoc wyedukowana,i nawet ksiazka jest Twoim alternatywnym swiatem.
A nie potrafisz Ty aby jakies konstruktywnej krytyki napisac, tylko odrazu jak kto lubi cos, czego Ty nie, to jest albo nastolatkiem lubiacym papki, albo porownujesz filmy ocenione powyzej 7 n IMDB (FilmWebu nie zaliczam jako wyznacznika) do bajki "Pomyslowy Dobromir"
Ej dziewczyno, dorosnij wreszcie:)
Pozdrawiam.

Grubciu... ( Ach! Obrazilem Cie?! Przepraszam najmocniej, przeciez nie
moge zdrobnic Twojego nicku... ) Powiedz mi, czy uwazasz, ze kolejne
sezony Prison Break byly porzadne? Nie oszukujmy sie, interest, jakim
jest Hollywood, napedzany jest pieniadzem. Pierwszy sezon byl, moim
skromnym zdaniem, bardzo dobry. Oj, nawet swietny! Ale pozniej, kolejne
sezony, przygody, latania, uciekania, byly calkowicie pozbawione sensu,
a egzystowaly tylko i wylacznie z powodu popularnosci, jaka serial
zyskal dzieki pierwszemu sezonowi. Tak, dzieki temu zasluzyl na kolejny
- ale ten okazal sie "klapa". Kolejny sezon bylo checia odkupienia winy,
ale tez sie nie powiodlo. Wiec jaki byl dalszy sens? => "Kasa albo nie
kasa? - oto jest pytanie"... Jesli obrazilem miliony osob, jak mowil
ktos powyzej, to przepraszam, ale zasada dedukcji, o ktora, mam
nadzieje, moge was posadzic, dojdziecie do wniosku, ze powyzszy argument
jest niezwykle prosty, aczkolwiek bardzo logiczny. Tak wiec, nazwanie
tego "papką" jest jak najbardziej na miejscu [full stop]
Odnosnie filmu "Escapist" - jest calkiem niezly. Polecam tak, jak
pierwszy sezon "Prison Break".

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

PB jak i ten film na wysokim poziomie ;p po co sie klocic.. oba dobre.

ocenił(a) film na 7
BunHeaD

dobry film więzienny z ciekawym zakończeniem i jak tu ktoś napisał, nie można porównywać filmu do 4 sezonowego serialu,w każdym razie polecam ten film!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones