PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467219}
6,0 1 190
ocen
6,0 10 1 1190
The Factory
powrót do forum filmu The Factory

Niestety film ten jest banalnym i do bólu schematycznym powieleniem wszystkiego, co każdy widział już dziesiątki razy. Widziane już wiele razy te same postacie, wydarzenia, sceny i dialogi powodują, że produkcja ta zupełnie nie jest w stanie widza zaciekawić. Scenariusz dziurawy jak ser szwajcarski, który dodatkowo powiela schemat: główny psychopata IQ 250, ofiary IQ poniżej 90, do tego trywialna historia policjanta, który ściga ów wykolejeńca. Poza tym słaba rola Cusacka, który gra jakby "na siłę" i trochę mało wiarygodnie. Sama końcówka zaskakuje, ale jest strasznie absurdalna i idiotyczna...
Na plus - niezła realizacja, dobrze dobrana muzyka, w niektórych momentach film "trzyma klimat".
Nie polecam - mocne 3 (za samą fabułę byłoby 2)

ocenił(a) film na 5
PWMarshal

Poleć mi cos co spełnia odwrotne oczekiwania.

ocenił(a) film na 3
soglif3

Z ostatnich lat, z filmów o podobnej tematyce nie poleciłbym niczego :-(
Z szeroko pojętych thrillerów, połączonych z kryminałem i z elementami filmów akcji to np.: Elitarni (2007), Elitarni 2 (2010), Chętni na kasę (2010), 22 kule (2010), Dead man running (2009), Arbitrage (2012), Bogowie ulicy (2012), Doodslag (2012), Safe house (2012), Kontrabanda (2012), A lonely place to die (2011), Chciwość (2011)...
To tylko kilka filmów, które ostatnio widziałem i przychodzą mi na myśl - generalnie oglądam ok 10 - 12 filmów tygodniowo więc z natury rzeczy ciężko mi tak z pamięci wymienić wszystkie nowe, które w tym gatunku warte są obejrzenia (niestety z roku na rok jest ich coraz mniej...)

ocenił(a) film na 5
PWMarshal

Dzięki..Sprobuje to ogarnąc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones