PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208342}
6,8 154
oceny
6,8 10 1 154
The Fine Art of Love: Mine Ha Ha
powrót do forum filmu The Fine Art of Love: Mine Ha-Ha

Zgodze sie z przedmowczynia, film rzeczywiscie masakryczny. Film obejrzalam spodziewajac sie czegos zupelnie innego, czegos nie tak drastycznego. Piekne krajobrazy nie moga jednak przycmic makabrycznych zdarzen rozgrywajacych sie w trakcie filmu. Zdecydowanie nie jest to kino latwych i przyjemnych komedii jak "Imagine me and You" czy "The L word", jednak rownie warte polecenia. Fabula dosc oklepana, szkola dla dziewczat z rygorystycznymi wymaganiami i dyktatura w ktora jednak sprytnie jest wkrecony dramat niespelnionej milosci dwoch dziewczat, intryga zdobycia najlepszej tancerki dla ksiecia, jak i ukaranie dyrektorki za wszystkie przewinienia. W tym wszystkim odnosze wrazenie ze glowna bohaterka Hidalla, w pewnym stopniu nie byla, badz nie chciala byc swiadoma uczucia jakim darzyla ja Irene. I najbardziej jest mi wlasnie szkoda tej oto przeslicznej bohaterki zakochanej w swej przyjaciolce, ktora widzac mizdrzace sie oczy ksiecia, podjela sie tak drastycznego, w jej mniemaniu, jedynego i ostatniego kroku, by zakonczyc swa agonie.
Podsumowujac, film jak najbardziej godny polecenia, mimo iz wbija fotel swa porazajaca doslownoscia.

jedwabna

Też się spodziewałem czegoś innego , a tu z dramatu robi się dramato-thriller , film dość mało znany a szkoda bo jest naprawdę dobry i wysoka ocena filmu jak najbardziej zasłużona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones