PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624224}
6,8 39 089
ocen
6,8 10 1 39089
The First Time
powrót do forum filmu The First Time

Film oceniam na 8/10 bo po prostu był fajny.
Co tak właściwie się stało w łóżku i dlaczego ?

użytkownik usunięty
seanknw

miał za dużego wiec ja bolało.... pytanie dlaczego jest chyba zbędne

seanknw

Pewnie chodzi o to, że to trwało minute i nie było wcale przyjemne. Brak doświadczenia/

ocenił(a) film na 6
seanknw

bo to był pierwszy raz, żadne z nich nie miało jeszcze doświadczenia, więc żadne nie było w tym zbyt dobre.

ocenił(a) film na 7
seanknw

Chodziło o to, że ten pierwszy raz jest wyjątkowy jak to wszyscy wokół powtarzają. Oni tej wyjatkowości nie poczuli. Po prostu za dużo sobie wyobrażali jak to jest a ; p

ocenił(a) film na 6
bambus002

No to chyba wiem o co chodzi. Ja też się nie zachwyciłam pierwszym razem :D

ocenił(a) film na 7
aleera89

o matko, dlatego trochę mnie to przeraża kiedy pomyślę jak to będzie : P

ocenił(a) film na 9
wobiektywieswiata

Będzie... normalnie! :)

Z czasem coraz lepiej, aż w końcu zrozumiesz jaka "jazda" jest dla ciebie i Twojego partnera najlepsza.

Początki ZAWSZE są trudne, tak już jest i będzie ;p

Pozdro

wobiektywieswiata

I jak było? ;)

lukas77

Skąd wiesz, że jest już po? :D

Crazy12

Minęły 3 lata, pewnie z tego wywnioskował.

wobiektywieswiata

Juz po? :DD

ocenił(a) film na 4
seanknw

Ja to zrozumiałam, że ją bolało i krótko przez to trwało, więc mieli żal. Widać, jak amerykańskie nastolatki dużo wiedzą o seksie (w końcu to był pierwszy raz, to, co przeżyli, było najbardziej naturalnym odczuciem... tak, wiem, zdarzają się wyjątki, ale to są właśnie wyjątki). Głupota, gdyby każda para odprawiałaby odjazd po słabym pierwszym razie to ponad 50% by nie była ze sobą :D

ocenił(a) film na 6
seanknw

On nie miał instrukcji i latarki a ona zrobiła wszystko by nie odrabiać zadania domowego ;)))

ocenił(a) film na 6
Nimmo

Dokładnie chodzi o to że nawyobrażali sobie zlotych gór a wyszło jak wyszło. Dlatego nie zrobumiem nigdy jarania się tym że ktoś ma mieć seks z dziewicą. Zero doświadczenia, prawdopodobny ból i dyskomfort. To chyba tylko podnieca fetyszystów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones