PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312126}
6,7 459
ocen
6,7 10 1 459
The Go Getter
powrót do forum filmu The Go-Getter

Witam. Jestem wielkim fanem Zooey i bardzo chciałbym oglądnąć ten film. Miałem zamiar go kupić lecz nigdzie go nie mogę dostać. Więc go ściągnołem (lecz nie przestaje szukać jak tylko znajde w jakimś sklepie to odrazu kupie). Niestety nie znam angielskiego a nigdzie nie ma napisów do tego filmu. I bardzo prosze żeby ktoś je zrobił i wrzucił na napi-projekt lub napisy.info.

ocenił(a) film na 7
IMMORT

rzeczywiscie nie ma po polsku... w sumie nawet angielskich napisów nie ma.. łatwiej byloby polskie zrobic dokładne, bo ze słuchu nie wszystko sie wyłapie..

IMMORT

jak jeszcze jestes zainteresowany to właśnie wyszły na napisy24:)

użytkownik usunięty
qba48_2

Gość, który wrzucił napisy, jest moim nowym bogiem. Polowałam na ten film od jakiegoś roku, a bez napisów i perfekcyjnego angielskiego trudno wszystko zrozumieć.
Warto było czekać - film świetny! ;-)

ocenił(a) film na 7

Potwierdzam, filmik fajny. Powinnaś być przy okazji wdzięczna kolesiowi (jego nicka nie pamiętam), który do mnie mailnął z zapytaniem, czy przypadkiem nie podjął bym się przetłumaczenia tego filmu. A że czasu trochę miałem...

użytkownik usunięty
polishchaser1

Właściwie się dziwię, że dopiero teraz wyszło tłumaczenie. Może i cicho przeszedł (a przez Polskę to już na pewno...), ale przecież bez przesady.
Więc dziękuję wszystkim, którzy maczali palce w robieniu tych napisów :D

IMMORT

wreszcie. a już nadzieję straciłem:D dzięki wielkie

ocenił(a) film na 7
IMMORT

Ja również dziękuję za profesjonalne polskie napisy. Wyłapałem chyba tylko
jeden błąd, ale akurat nieistotny. Rzadko zdarza się żeby ktoś "społecznie"
zrobił to tak dobrze, bez literówek, z poprawną interpunkcją i
stylistycznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones