PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602124}
2,5 644
oceny
2,5 10 1 644

The House That Drips Blood on Alex
powrót do forum filmu The House That Drips Blood on Alex

Ech ten Tommy xD

ocenił(a) film na 1

Po kultowym "The Room" Tommy Wiseau wziął na warsztat horror co zaowocowało jeszcze gorszym filmem. Widać że kolo się zestarzał i próbuje w bardziej świadomy sposób być zabawny co mu zupełnie nie wychodzi. Ale pomimo to film i tak potrafi być śmieszny na swój pocieszny sposób (choćby dlatego że jak twierdzi sam Tommy, film był inspirowany Szekspirem XD). Ci którzy chcą się pośmiać niech wbijają na http://www.atom.com/channel/channel_the_house_that_drips_blood_on_alex/

ocenił(a) film na 1
Jaturul

Na szczęście Tommy Wiseau utrzymał swój poziom !

ocenił(a) film na 2
michaluko

dokładnie Tommy Wiseau znowu dał popis idealnie złego aktorstwa :)

ocenił(a) film na 2
Jaturul

12 minut, a poziom mierności niczym w The Room. Scena na dachu nawet fajnie wymyślona, ale aktorstwo Wiseau niszczy wszystko. Dałbym 1, ale ze względu na ogólny ubaw dam 3 XD.

speiderman

A przesłanie ? Ze względu na przesłanie powinieneś dać 10 ! Wstydź się ! ;(

ocenił(a) film na 10
upior_w_kosciele

Ja dałem 10 tylko i wyłącznie dlatego że powinno ten film [i The Room] nazwać kultowymi i puszczać w szkołach aktorskich jako przykład jak nie grać w filmach xP

ocenił(a) film na 1
Metallizer

ARCYDZIEŁO .

ocenił(a) film na 1
Jaturul

Wspaniały, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej(czyli dziesiątej) minuty obraz wyciskający łzy i zmuszający do refleksji. Horror który straszy wszystkim-od gry aktorskiej, przez kostiumy, efekty specjalne aż do pracy kamery. Ostatnia scena przerażająca, nie zdradzam szczegółów, żeby nie spoilować. Polecam ten film, jak i całą twórczość wybitnego artysty jakim bez wątpienia jest Tommy Wiseau.

ocenił(a) film na 1
Jaturul

To. Jest. Parodia. Już na pewno, przy "The Room" nie miałem pewności... Ale teraz już mam. Genialne. <3

ocenił(a) film na 2
Jaturul

Kto wie, może kiedyś Nostalgia Critic będzie recenzować ten film.

ocenił(a) film na 1
Jaturul

On w ogóle mówić nie umie, momentami to co mówił zlewało się w jedno długie słowo bez sensu.

ocenił(a) film na 6
Jaturul

przecież Tommy nie wziął horroru na warsztat, bo tutaj jest tylko aktorem. Reżyserem jest ktoś inny, a jedną z dziewczyn w kinie gra dziewczyna co ma kanał na youtube. To jest tak niewiarygodnie ewidentna parodia, że aż wam nie wierzę, że oceniacie ten film na poważnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Jaturul

Produkcja obowiązkowa dla fanów Tommy'ego Wiseau. Jest równie uroczy, co w "The Room" i nie wydaje mi się, żeby jego nieporadność aktorska była udawana. To po prostu cały on. Drugi aspekt to fabuła - jest całkiem niezła i gdyby za robotę wzięli się porządni twórcy i porządni aktorzy, film mógłby wywołać dreszczyk. No i ostatni plus filmu - krótki i bez rozwlekania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones